Pradinis / Interjeras / Provanso interjeras – tai romantika jūsų namuose

Provanso interjeras – tai romantika jūsų namuose

Kurdami namų interjerą žmonės dažniausiai labai daug dėmesio skiria smulkmenoms. Kodėl jos yra tokios svarbios? Nes per tas smulkmenas ir yra kuriami namai, kuriuose gera būti, kurie gali būti daugiau arba mažiau jaukūs, kurie gali būti vadinami NAMAIS…

Greta modernaus bei skandinaviško stilių, kurie šiuo metu lietuvių mėgstamiausi, ne ką mažiau dėmesio sulaukia ir Provanso stilius, kuris labai dažnai vadinamas elegancijos ir klasikos deriniu. Žinoma, svarbu, kad patalpose karaliautų ne tik Provanso baldai, bet ir akcentai, kurie formuoja visumą. O kokie jie yra?

Romantika, kuri niekada neišeina iš mados…

Kadangi Provanso stilius labai artimas klasikai, galima džiaugtis, kad sukomponavus šį stilių namuose bus galima ilgus metus mėgautis jo patrauklumu ir nesijaudinti dėl to, kad jis nėra madingas. Mada apskritai neturėtų būti lemiamas rodiklis renkantis baldus arba kuriant interjerą. Ji per greitai keičiasi, kad pavyktų pagal ją koreguoti ir interjero stilių. Kur kas svarbiau yra stilingumas, kuris viename arba kitame stiliuje atsiskleidžia vis kitaip.

Štai Provanso baldai ir kiti akcentai, kurie dažniausiai komponuojami šio stiliaus namuose, pirmiausia traukia akis elegancija. Ji dažnai siejama su romantika. Bendras vaizdas atrodo labai jaukus, šiltas. Kai kurie teigia, kad ši romantika yra prabangi, tad tikrai tinkama ne kiekvienam. Tai nėra tiesa. Provanso stilius puikiai tinka ir tiems, kurie nori greta šio klasikinio stiliaus įtraukti šiek tiek daugiau modernumo. Svarbiausia atsakingai derinti detales tiek pagal spalvas, tiek pagal medžiagos tekstūrą.

Jaukios, šiltos spalvos

Greta dažniausiai dominuojančių labai grakščių linijų taip pat reikia nepamiršti šiltų spalvų, kurios dvelkia jaukumu bei elegancija. Galima sakyti, kad pati pagrindinė šio stiliaus spalva yra ruda ir visi jos atspalviai atrodo puikiai, kuria harmoniją.

Skoningai dera smėlinė, kuri dažnai vadinama žemės spalva, ir kartu lengva, pirmo tono balta su vos rusvu atspalviu, kuris atrodo labai jaukiai, tad tinka ir namuose tų žmonių, kurie nepamiršta skandinaviško dvelksmo interjere.

Spalvinės ribos dažniausiai yra ne tik švelnios, pastelinės, bet ir žemiškos. Jos gali būti ir ryškesnės, tačiau tokios, kurios randamos gamtoje, pavyzdžiui, žalia, ypač  samaninė.

Daugiau grakštumo

Provanso baldai taip pat neatsiejami nuo gracijos, kuri skoningai atrodo bet kokio tipo patalpose. Tiek labai erdviose, kur galima laikyti ir masyvesnius baldus, tiek mažose, dažniausiai šiuolaikiniuose būstuose, kuriuose nėra daug vietos. Tokiu atveju grakštumas puikiai pasiteisina, nes jis neapkrauna erdvės. Priešingai – suteikia erdvei daugiau lengvumo, kurio daugelis ir siekia šiais laikais kurdamas interjerą.

Džiugu, kad šiuo metu galima ne tik įsigyti jau pagamintus baldus, kurie bus greitai atvežami iki jūsų namų, bet ir patraukliomis kainomis užsisakyti pas meistrus, kad jie pagamintų tokius, kokie jums labiausiai tinka.

Ilgus metus karaliavo modernumas ir daugelis meistrų siūlė rinktis tik tokio tipo baldus, nes galėjo pagaminti tik tokio stiliaus. Šiuo metu galimybės yra kur kas didesnės. Net ir Provanso baldai gali būti kuriami iki mažiausių smulkmenų pagal kliento pageidavimą. Ir džiugu, kad vis daugiau žmonių renkasi šį variantą, kurdami savo svajonių namus.

Partnerio turinys

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top