Pradinis / Interjeras / Renkamės lauko duris. Kurios yra geriausios?

Renkamės lauko duris. Kurios yra geriausios?

Renkantis lauko duris reikia kuo daugiau dėmesio skirti smulkmenoms. Kodėl? Juk durys dažniausiai perkamos dešimtims metų, tad norisi, kad jos tarnautų funkcionaliai, beveik nekeistų savo išvaizdos, galiausiai, nereikalautų daug dėmesio. Ar yra tokios durys, kurios atitiktų šiuos aspektus? Tikrai yra. Tai yra metalinės durys, kurios anksčiau buvo siejamos su verslu, pramone, tačiau šiuo metu vis dažniau pasirenkamos privatiems namams.

Kainos kismas

Daugeliui svarbu, kokia yra durų kaina. Žinoma, tikimasi geriausios kokybės, tačiau taip pat norima, kad nebūtų labai brangu. Metalinės lauko durys puikiai atitinka kainos ir kokybės santykį. Jos kainuoja kiek brangiau nei plastikinės, tačiau ir tarnauja kelis kartus ilgiau, daug metų, tad investicija labai greitai atsiperka.

Jeigu norite įsigyti duris pigiau – visada galima sekti akcijas. Internete jos viešos ir labai greitai pamatomos, tad tik reikia sekti tam tikrų svetainių, kur parduodamos durys, pasiūlymus ir rinktis tą, kuris geriausiai atitinka Jūsų poreikius.

Estetiniai niuansai

Metalinės durys, kaip jau minėjome, labai ilgus metus buvo siejamos tik su verslu, pramoniniais pastatais. Kodėl? Žinoma, pirmiausia dėl to, kad jos yra labai patvarios. Tačiau ne tokios patrauklios, kokias daugelis nori turėti nuosavuose namuose.

Šiuo metu metalinės durys yra labai gražios, galima rasti skirtingų modelių, labai plačią stilių gamą. Tai suteikia galimybę kiekvienam įsigyti ne tik patvarias, bet ir gražiai atrodančias duris, kurios tiks Jūsų interjere bei eksterjere.

Geriausia visada yra ieškoti internete. Tai bene pats paprasčiausias būdas susipažinti su variantais ir rasti tą, kuris Jums labiausiai tiks, geriausiai derės prie namo fasado.

Renkamės medžiagą

Kaip minėta, metalinės durys yra geriausias pasirinkimas tiems, kurie renkasi ne tik gerą kainą, bet ir patrauklią kokybę. Vis dėlto lauko durys gali būti pagamintos iš labai įvairios medžiagos, tad renkantis reikia daugiau dėmesio skirti smulkmenoms.

Pigiau kainuoja plastikinės durys, tačiau jos toli gražu ne tokios patvarios kaip metalinės. Medinės dažniausiai siejamos su patrauklumu. Tačiau jos irgi ne tik kur kas trumpiau tarnauja, bet ir reikalauja gerokai daugiau priežiūros. Metalas šiuo atveju yra pats nelepiausias variantas, o daugeliui žmonių norisi kartą įsigijus duris daugiau nebesukti dėl jų galvos.

Su stiklu ar be?

Kainą labai dažnai lemia ir tai, ar norima durų su stiklu, ar be. Dažniausiai tos, kurios yra puoštos dekoratyviniais stiklais, kainuoja brangiau. Tai yra normalu. Ne tik gamyba yra sudėtingesnė, bet ir stiklas, ypač jei jis yra labai dekoratyvus, kainuoja nemažai. Stiklas ne tik durims ir fasadui suteikia daugiau dekoratyvumo, bet ir leidžia neatidarius durų matyti, kas už jų. Vis dėlto kiekvienas gali rinktis tą variantą, kuris jam labiausiai patinka, nes rinkoje siūlomos ir medinės, ir plastikinės, ir metalinės durys su stiklu bei be jo.

Gamintojo niuansai

Ne ką mažiau dėmesio reikia skirti ir gamintojui, kurio duris planuojate pirkti. Daugelis sutinka išleisti daugiau ir perka garsių prekių ženklų duris. Taip tikisi geriausios kokybės. Ne visada žinomi prekių ženklai iš tiesų yra geriausi, tad siūlome daugiau dėmesio skirti charakteristikoms, kurios užtikrins poreikius tenkinančią kokybę. Tai yra Jums tinkamos medžiagos, kaina, matmenys, paketų kiekis ir kt.

Partnerio turinys

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top