Pradinis / Renginiai, pramogos / Rugių laukas Vilniaus centre stebina garsais

Rugių laukas Vilniaus centre stebina garsais

Vilniuje, Lukiškių aikštėje, esantis „Jorės“ rugių laukas šią vasarą trauks ir stebins savo skambesiu. Per trejus gyvavimo metus įkvėpimo vieta tapęs laukas jau nuo šiandien kvies visus ne tik pasimėgauti ramiu rugių siūbavimu, bet ir patirti malonų netikėtumą laukui uždainavus ar pradėjus šnabždėti.

Dėl pažangių technologinių sprendimų rugių laukas įgavo naujos gyvasties – dieną jis groja, o naktį šviečia ir šnabžda. Tereikia, kad žmogus prieitų prie specialiai pažymėtos zonos. Šurmuliuojantį miestą persmelkiantis vokalas ar paslaptingumu alsuojantys šnabždesiai taps staigmena kiekvienam.

Pasak rugių lauko idėjos autorės, unikalūs muzikos, gamtos ir kiti garsai, įkvėpti duonos bei rugių lauko, padeda sukurti ramybės, kūrybiškumo, energijos oazę miesto centre. Garsais sustiprintas rugių lauko projektas šiais metais tarsi prisikėlė naujam gyvenimui.

„Nors esame atlikę dešimtis interaktyvių netradicinės komunikacijos projektų visame pasaulyje – šis mums yra išskirtinis. Neradome jokių pavyzdžių, kaip tai būtų galima įgyvendinti, tad viską sukūrėme konkrečiai šiam rugių laukui. Puikus iššūkis bei dėmesio vertas rezultatas“, – sako sumanymą įgyvendinusios įmonės gamybos vadovas Simas Chomentauskas.

Projekto autorių nuotr.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top