Pradinis / Renginiai, pramogos / Savo baimes Europos čempionė Rita Pivoriūnaitė pasiryžusi įveikti su delfinais

Savo baimes Europos čempionė Rita Pivoriūnaitė pasiryžusi įveikti su delfinais

Jau šį savaitgalį, kovo 19 ir 20 dienomis, Klaipėdos delfinariumas miestiečius ir Klaipėdos svečius kvies į naujus renginius „Delfinai ir žvaigždės“, kuriuose įspūdingus pasirodymus pristatys aštuoni žinomi Lietuvos žmonės. Viena jų – Rita Pivoriūnaitė, daugkartinė Europos kiokušin karatė čempionė ir pasaulio čempionato trečiosios vietos laimėtoja.

Atrodytų, kad mergina, kuri karatė treniruojasi nuo 7 metų, į baseiną su be galo draugiškais delfinais turėtų nerti be jokios baimės, tačiau R. Pivoriūnaitė atskleidė, kad tai – toli nuo tiesos.

„Tiesą sakant, kai sulaukiau šio pasiūlymo, pirma mano reakcija buvo „ne“. Bet dabar, kai jau žinau, kas tai yra, galvoju, kad jei būčiau nesutikusi, būčiau buvusi pati kvailiausia ir gailėčiausi turbūt visą likusį gyvenimą“, – prisipažino R. Pivoriūnaitė. Tiesa, mergina ne iš karto pasijuto užtikrinta dėl savo sprendimo. „Pirmo susitikimo su delfinais metu jaučiau be galo daug baimės, man tai tikrai nepriminė kažkokios dangiškos patirties, nušvitusi iš delfinariumo irgi neišėjau“, – juokiasi čempionė.

„Pirma – aš labai bijau vandens, esu prasta plaukikė, o paskutinį kartą nėriau ant galvos būdama kokių 6−7-erių. Be to, bijau aukščio, todėl iš karto pagalvojau apie visus tuos pasirodymus, kai delfinai išmeta žmones į orą, ir man tai pasirodė labai baisu“, – pasakojo R. Pivoriūnatė. Tačiau tituluota sportininkė pripažino, kad delfinų magija netrukus paveikė ir ją.

„Delfinai yra fantastiški – normalu, kad pirmą kartą, kai prieš save pamatai kelių šimtų kilogramų gyvūną, nėra jauku, bet kai su jais pabendrauji, pajunti kažką nepaprasto. Ne veltui su jais rengiamos terapijos, delfinai tikrai turi kažką nepaaiškinamo. Ten būdamas negali nesišypsoti, pasimiršta rūpesčiai. Nors pirmą kartą buvo labai baisu, bet tada manyje įsijungė sportinis interesas: „Ei, aš noriu įrodyti sau ir kitiems, kad galiu!“ – įkvėpta kalba renginių „Delfinai ir žvaigždės“ dalyvė.

Pirmąjį R. Pivoriūnaitės pasirodymą su delfinais LRT TELEVIZIJOS žiūrovai galės išvysti jau kovo 22 d. „Po pirmųjų filmavimų įvyko lūžis, ir dabar aš dar labiau noriu būti su jais, tobulėti, jau kitą dieną po pasirodymų vėl skubėjau į delfinariumą“, – šypsosi R. Pivoriūnatė, šiam savaitgaliui rengianti dar du naujus pasirodymus. Kartu su ja žiūrovai išvys ir atlikėjas Aistę Pilvelytę bei Nijolę Pareigytę, grupės „Biplan“ vokalistą Maksą Melmaną, baleto primarijų Nerijų Jušką, aktorių Marių Repšį, renginių organizatorių Remigijų Žiogą bei organizacijos „Gelbėkit vaikus“ atstovę Liną Gedmintienę. Specialius pasirodymus delfinariumo žiūrovams ruošia ir dainininkai Vaidas Baumila bei Ruslanas Kirilkinas.

Nuotraukų autoriai Eglė Sabaliauskaitė (vzx.lt) ir Laurynas Butkevičius (labu.eu)

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top