Pradinis / Renginiai, pramogos / Šeimų šventė su scenos žmonėmis

Šeimų šventė su scenos žmonėmis

Būsimieji jaunavedžiai Katažina ir Deivydas Zvonkus mokėsi jodinėti žirgais. Irkluotojas Alvydas Duonėla organizavo šeimų turnyrą baidarėmis. Violeta ir Vilius Tarasovai su Erika ir Merūnu Vitulskiais sodino savo ąžuoliukus šeimų ąžuolyne. Visos šios pramogos vyko Šeimos šventėje „Harmony“ parke. Ją Joninių vakarą 19 val. rodys LNK televizija. Šeimų šventės koncertą ves šeimos žmonės, mylimi LNK laidų vedėjai Živilė Vaškytė ir Paulius Skučas.

„Harmony“ parke būsimieji jaunavedžiai Katažina ir Deivydas mielai išbandė aristokratišką pramogą – jodinėjimą žirgais. Nė vienas niekada anksčiau jojęs nebuvo, tad iš pradžių dainininkų pora buvo atsargi – svarbu nesusižeisti, juk šią vasarą jų vestuvės.

„Turbūt dauguma jaunavedžių svajoja apsilankyti žirgyne. Svarbiausia, kad viskas saugiai vyktų, nes mes turim išlikti sveiki“, – prieš vestuves nerimavo Katažina.

Draugystė su šiuo gyvūnu laikoma labai naudinga žmogui, nes žirgai įkvepia drąsos, pasitikėjimo savimi ir savo artimu. Katažina puolė bičiuliautis su baltu gražuoliu Kiškiu, o Deivydas – su Grafu.

Ant žirgo jodamas Deivydas Zvonkus neprarado humoro jausmo: „Mano mersedesas juodas, arklys irgi juodas, vadinasi, pasisekė „juodai“. Ir nuotaka juodaplaukė.“

Įsidrąsinusi pora netrukus nusprendė palikti maniežą ir išbandyti ekstremalesnę pramogą – jodinėjimą lauke. Katažina įspėjo būsimąjį vyrą, kad nuo šiol teks jodinėti dažniau.

„Ant juodo žirgo gal netgi maloniau negu juodame mersedese“, – prieš vestuves dilemą sprendė Deivydas. Ar jo ir Katažinos vestuvėse limuzinus pakeis žirgai, sužinosime dar šią vasarą, kai juodu sukurs šeimą.

Katažinos ir Deivydo sprendimas susituokti 2014 metais yra simboliškas, nes šie metai yra paskelbti Šeimų metais. Šventės parke tikslas – paskatinti šeimas kartu leisti laisvalaikį, padėti sustiprinti šeimos narių tarpusavio ryšį ir paskatinti atskirų šeimų bendravimą, dovanoti tai, kas brangiausia, – savo laiką ir dėmesį.

Šeimų šventėje dainuos gausybė grupių ir atlikėjų: „Čilinam“, Marius ir Irūna, Katažina, „Studentės“, Deivydas Zvonkus ir „Smaragdinis“ choras, „Pikaso“, Vilius ir Violeta Tarasovai, Žilvinas Žvagulis ir Irena Starošaitė, Edmundas Seilius ir Kristina Zmailaitė, Aistė Pilvelytė, Šorena, Merūnas Vitulskis, Vaida Genytė, „Božolė“ choras, Renata ir Deivis.

LNK

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top