Pradinis / KARJERA / SEO paslaugos – kas tai ir kam to reikia?

SEO paslaugos – kas tai ir kam to reikia?

Tarkime, kad turite pačią geriausią interneto svetainę pasaulyje, kurioje turėtų lankytis šimtai vartotojų kiekvieną valandą, kuri tikrai turėtų būti aktuali daugeliui, tačiau dėl kažkokių neaiškių priežasčių nesulaukiate lankytojų ir, savaime suprantama, pirkėjų. Dabar tikrai nekalbėsime apie kažkokį išgelbėjimą per kažkokią šimtatūkstantinę rinkodaros kampaniją, nes ar tai atsipirks, nėra aišku, o pasiūlysime šiek tiek pigesnį variantą lankomumui pagerinti. Juk net sakoma, kad esant dideliam srautui galima pardavinėti bet ką, nors ir šlapius rudeninius lapus. Tikriausiai jau yra aišku, kad dabar patarsime, kaip sulaukti papildomų vartotojų neišleidžiant nereikalingai dešimčių tūkstančių reklaminėms kampanijoms, nesamdant marketingo guru ar neinvestuojant į neaiškių klipų rodymą per televiziją. Tikrai nesakome, kad tai neveikia, tačiau ar tai yra verta internetiniam puslapiui – čia jau visai kitas klausimas. SEO paslaugos gali padėti pasiekti norimų lankytojų skaičių ir tai tikrai nekainuoja tiek daug, kiek gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.

Pirmiausia, kas apskritai yra tas SEO? Šis žodžių trumpinys išvertus į lietuvių kalbą reiškia paieškos variklių optimizaciją. Tai yra ganėtinai dažnai naudojama internetinių puslapių praktika, kurios tikslas – padidinti svetainės matomumą bei lankytojų skaičių internete. Taip pat tai padeda atsirasti organinės „Google“ paieškos rezultatuose aukštose pozicijose. Organiniai paieškos rezultatai yra tie, kurie nėra pažymėti žalia spalva, o tai reiškia, kad už juos nebuvo iš anksto sumokėta.

SEO paslaugos neužsiima tik pačiu internetu, o tai net yra labiau susiję su pačių vartotojų elgsena. Reikia perprasti, ko yra ieškoma internete, kas domina lankytojus ir per ką būtų galima sugeneruoti tą norimą srautą. Tai dažniausiai yra daroma per pradinę arba raktažodžių analizę, kurios tikslas yra išsiaiškinti, kas galėtų pritraukti vartotoją į jūsų internetinį puslapį taip, kad jis jame neatsirastų per klaidą ir nepabėgtų per pirmąsias penkias sekundes. Žinant atsakymus į šiuos klausimus bus lengviau prisivilioti lankytojus, kurie „Google“ ieško informacijos apie kažką, kas yra susiję su jumis ar jūsų vykdoma veikla. Priešingu atveju tie patys potencialūs klientai labai greitai nubėgs pas jūsų konkurentus, nes greičiausiai jie jau yra susitvarkę savo svetainės SEO.

Tačiau tai yra viso labo tik darbo pradžia, nes SEO paslaugos tikrai tuo neužsibaigia. Nesvarbu, kad yra žinoma, ko ieško potencialūs lankytojai, taip pat reikia padaryti, jog atsirastumėte tame išsvajotame pirmajame puslapyje, o tai yra pasiekiama per paieškos sistemų algoritmus, tiksliau, reikia pritraukti jų dėmesį. Jie atranda, stebi bei specialiai pažymi visą turinį internetinėje erdvėje (tekstus, nuotraukas, vaizdo įrašus ir t. t.) ir tada juos pristato užklausos pateikėjui, atsižvelgdami į tai, kaip visa tai gerai atitinka raktažodžius. Visi pateikiami rezultatai yra reitinguojami ir visi nori būti ne tik pirmajame jų puslapyje, bet ir kažkurioje iš pirmųjų trijų pozicijų. Taip yra dėl to, kad jos sulaukia didžiausio lankytojų skaičiaus ir net sakoma, kad antrajame „Google“ puslapyje galima paslėpti beveik bet ką, nes vis tiek ten niekas nežiūrės (nebent jau viltį praradęs vartotojas). Būtent tai yra pagrindinė viso šio darbo prasmė, nes pirmosios pozicijos uždirba pinigus, o SEO paslaugos gali padėti tai padaryti.

Aišku, šioje sferoje yra daugybė techninių niuansų, kuriems perprasti reikia daugybės laiko, o ką jau kalbėti apie neigiamas SEO praktikas, kurios gali viską sugadinti nepataisomai, todėl visada yra rekomenduotina kreiptis į profesionalus.

SEO paslaugos plačiau yra apibūdinamos čia: https://webstudio.lt

PR

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top