Pradinis / Grožis ir mada / Šiltojo sezono vyrų mados tendencijos

Šiltojo sezono vyrų mados tendencijos

Vyrų aprangos mada ne tokia dinamiška kaip moterų, tačiau ir čia įvyksta pokyčių. Tai vyksta nepastebimai ir pamažu. Tačiau vieną dieną išėję į lauką pamatome, kad aptemptus džinsus mūvi beveik visi jauni vyrai.

Plačios kelnės. Jau ne pirmus metus dizaineriai siauras kelnes keičia plačiomis. Jas galima dėvėti kuriant ir elegantišką, ir sportinį įvaizdį. Tad įmanoma sukurti labai daug klasikinio ir kasdienio stilių komplektų. Tačiau kuriant juos būtina laikytis proporcijų. Prie plačių kelnių reikėtų rinktis laisvo kirpimo arba masyvius petinius drabužius. Apimties suteiks stambaus mezgimo megztiniai, švarkai, tiesaus kirpimo trikotažiniai marškinėliai. Prie šių kelnių rekomenduojama derinti platesnę, masyvesnę avalynę. Įvairūs raštai, siūlės, spalvingi įdurai, perforacijos suteiks batams reikiamą apimtį.

Neutralių šviesių spalvų kostiumai. Tikriausiai tai vienas universaliausių drabužių, kuris gali rasti vietą bet kokioje drabužinėje. Tačiau jei nesinori atrodyti kaip absolventams, tokius kostiumus reikėtų derinti su trikotažiniais megztiniais arba marškinėliais, tačiau ne su marškiniais. Sportbačiai tiks kur kas labiau negu klasikiniai batai. Norint nesudaryti dabitos įspūdžio nevertėtų persistengti ir su aksesuarais.

Langeliai. Tarp geometrinių raštų ir įvairių gamtos motyvų į pirmą vietą pateko klasikiniai stambūs langeliai. Norint suteikti formaliam kostiumui elegancijos, mėlyną arba pilką aprangą galima pagyvinti įvairiais langeliais. Languoto švarko privalumas tas, kad jį galima priderinti prie vienspalvių kelnių, ir atvirkščiai. Languoti marškiniai puikiai derės prie džinsų ir kasdienio stiliaus arba sportinės avalynės. Tačiau langeliai vizualiai storina. Tad turintiems plačius klubus arba didesnį pilvuką langeliai gali pakenkti.

Sportbačius galima derinti beveik prie visko. Ši tendencija stipriai įsitvirtino mieste, todėl per keletą metų buvo sukurta daugybė aprangos įvaizdžio variantų. Sportinius bėgimo batelius galima derinti su patrumpintomis kelnėmis. Tačiau pasirinkę klasikines kelnes sukursite mokyklinuko įvaizdį. Toks derinys tinka kuriant gatvės stilių, o darbe jis nepriimtinas. Harmoningai atrodys languotos kelnės su sportbačiais. Įsigiję šiuos pirkinius turėsite dvi madingas aprangos detales.

Gladiatorių basutės puikiai tinka sukurti kasdienio stiliaus komplektams, derinant natūralių spalvų ir audinių drabužius.

Spalvos. Vyrams rekomenduojama atkreipti dėmesį į pagrindinius pilkus, baltus, mėlynus ir kavos atspalvius. Juos galima papildyti ryškiais akcentais: geltona, raudona, žydra, žalia, rožine spalvomis.

http://natalijastun.com

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top