Pradinis / Interjeras / Šilumos siurblys „oras-vanduo“ – universalus šildymo sprendimas

Šilumos siurblys „oras-vanduo“ – universalus šildymo sprendimas

Šildymo ir kuro kainoms augant, daugelis svarsto, kokį šildymo būdą geriausia pasirinkti. Vienas optimalių sprendimų yra šilumos siurblys oras-vanduo. Tai ekologiškas ir ekonomiškas šildymo būdas. Jį galima naudoti kaip pagrindinį šilumos šaltinį arba kaip alternatyvų šildymo būdą, pavyzdžiui, besikeičiant sezonams. Štai kelios priežastys, kodėl apie tokio šilumos siurblio įrengimą verta pasvarstyti.

Paprastas įrengimas

Šilumos siurblys oras-vanduo gali būti naudojamas ne tik individualiuose namuose ar butuose, bet ir sodybose ar net nedideliuose sodo nameliuose. Patogu tai, kad nereikia dujų įvado, o elektra yra beveik visur, kur gyvena žmogus. Be to, tokiems šilumos siurbliams nereikia kamino ar didelės katilinės, jie veikia tyliai ir netrikdo namų gyventojų ramybės.

Iš aplinkos į vandenį šilumos siurblys perduoda šilumą, kurią galima panaudoti ne tik namams šildyti – tokie siurbliai puikiai aprūpins ir karštu vandeniu. Dėl to tai patogus ir universalus sprendimas namams.

Nedidelė kaina

Vertinant įvairių rūšių katilus, šilumos siurbliai nuo išsiskiria mažesne kaina. Pigiausias sprendimas yra šilumos siurblys oras-oras, tačiau ir šilumos siurblys oras-vanduo kainuoja palyginti nedaug. Be to, jo įrengimas taip pat nereikalauja itin didelių išlaidų, kurios neišvengiamos, pavyzdžiui, statant granulinį ar kietojo kuro katilą. Dėl nedidelės kainos šie siurbliai greičiau atsiperka ir dažnai yra naudojami sodybose ar patalpose, kurios nėra nuolatos gyvenamos. Tai optimalus sprendimas.

Ekologiškas šildymas

Šilumos siurbliai veikia vykdydami energijos mainus ir jų veikimo principas gana paprastas, tačiau labai sumanus. Tai vienas švariausių būdų šildyti namus. Jei svarstote apie aplinkai draugišką ir tvarų šildymo būdą, tai šilumos siurblys oras-vanduo yra puikus pasirinkimas. O dar didesnę ekologiją ir ekonomiją galima pasiekti šiuos siurblius derinant su saulės baterijomis, kurios aprūpina įrenginį veikti reikalinga energija nesukeldamos aplinkos taršos.

Patogumas ir komfortas

Namų šildymas dažnai reikalauja nemažai pastangų: reikia rūpintis ne tik reikiama įranga, bet ir kuru. Šiuo atžvilgiu šilumos siurblys oras-vanduo yra puikus pasirinkimas, nes jam nereikia daug priežiūros, nereikia rūpintis kuru ar kitomis smulkmenomis. Tiesiog įjunkite, nustatykite temperatūrą ir mėgaukitės jaukia ir komfortiška šiluma namuose. Šilumos siurbliai pasižymi ilgu tarnavimo laiku ir patikimumu, todėl jums nereikės išleisti daug lėšų profilaktinei priežiūrai.

Mažesnės šildymo sąskaitos

Namuose, kuriuose yra dujų įvadas, dažniausiai pasirenkamas dujinis šildymas – manoma, kad tai pigiausias sprendimas. Tokiu atveju dujinis katilas tikriausiai kainuos kiek pigiau už šilumos siurblį oras-vanduo, tačiau, vertinant ilgalaikę perspektyvą, šilumos siurblys yra ekonomiškesnis sprendimas. Be to, jis daug saugesnis ir patikimesnis už dujas, nes tokius katilus svarbu tinkamai prižiūrėti.

Jei norite sutaupyti, rinkitės patikimą šilumos siurblį, kuris savo funkciją atlieka ir esant žemai aplinkos temperatūrai, – taip namams šildyti bus sunaudojama mažiau elektros energijos.

Partnerio turinys

Komentaras

  1. Taip. Pigu, ekologiška, bet kai lauke paspaus šaltukas, su dabartinėmis elektros kainomis, tas šilumos siurblys pavirs eurų siurbliu ir neaišku, ar ta „ekonomija” nepavirs nuostoliu.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top