Pradinis / Ne didmiesčių gyvenimas / Šimtametei iš Neveronių energijos pavydi net anūkai

Šimtametei iš Neveronių energijos pavydi net anūkai

Kauno rajone gyvena 15 senolių, šiemet švęsiančių šimtmetį. Viena iš jų – Neveronių seniūnijos gyventoja Antanina Gilienė – neeilinio jubiliejaus proga sulaukė iškilmingo pasveikinimo. Jos pasveikinti atvykusius Kauno rajono savivaldybės, Neveronių seniūnijos darbuotojus pasitiko nemažas artimųjų būrys. Energija, puikia atmintimi, spinduliuojančiu gerumu stebino ir jubiliatė.

Energijos ir geros sveikatos jai pavydi net anūkai. Senolė dar ne tik puikiai mato, bet ir į sodą išeina pasivaikščioti, vis dar plauna grindis, mezga ir lygina patalynę. Savo megztas šlepetes ji padovanojo svečiams. „Pirmą kartą, atvykę pasveikinti šimtmečio proga, dovanų nuo jubiliatės gauname mes. Linkime su tokia energija sulaukti ir kito jubiliejaus“, – šimtametę sveikino Kauno rajono savivaldybės vicemeras K. Povilaitis.

1916 m. liepos 28 d. Radviliškyje gimusi Antanina, kaip ji pati sako, baigė tik šešias klases, tačiau būdama žvitraus proto įsidarbino buhaltere. Vėliau persikėlė į Kauną ir daugiau nei 20 metų dirbo buhaltere AB „Kauno grūduose“. Už puikų darbą buvo apdovanota veterano medaliu, kuriuo džiaugiasi iki šiol, mat moterys tokį apdovanojimą gaudavo retai.

Vyro ir vienintelės dukros netektis nepalaužė moters, ji iki šiol šypsosi ir gerumu dalijasi su kiekvienu sutiktu. „Visi kaimynai, pažįstami sako, kad tokių gerų žmonių kaip mūsų močiutė beveik nebūna“, – didžiavosi A. Gilienės artimieji.

Du anūkai jau spėjo padovanoti tris proanūkius. Antaninai kompanija patinka, jai tik gaila, kad daugiau nei 10 ar 20 metų jaunesnės draugės sunkiai kruta ir negali atvykti į gimtadienio šventę.

Pati šimtametė pas gydytojus nevaikšto, tik profilaktiškai vieną kitą tabletę išgeria. Švytinti Antanina, paklausta, kokia yra ilgaamžiškumo ir sveikatos paslaptis, šypsosi: „Mažiau gyvenime strakaliokite iš vienos vietos į kitą, daugiau ramybės. Mažiau pykitės ir daugiau taikykitės.“

www.krs.lt

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top