Pradinis / Kinas, muzika, TV / Skaitmeninimo paslaugos: šiuolaikinis būdas norint vaizdo kasečių įrašą matyti dabar naudojamuose įrenginiuose

Skaitmeninimo paslaugos: šiuolaikinis būdas norint vaizdo kasečių įrašą matyti dabar naudojamuose įrenginiuose

Daugelis nori įamžinti įvairias gyvenimo akimirkas, kurias bus galima matyti tada, kai tik norėsite. Deja, anksčiau užfiksuoti įvairūs vaizdo įrašai videokasetėse dažnam nėra pasiekiami, nes jiems peržiūrėti skirti aparatai jau nebėra gaminami. Tačiau galima atrasti ir kitų išeičių, kurios leis turimą vaizdo medžiagą matyti per šiuolaikinius įrenginius, ir tai yra vaizdo kasečių įrašų skaitmeninimas.

Kur reikėtų kreiptis norint gauti tokias paslaugas?

Kad būtų atliktas videokasečių perrašymas, galima kreiptis į kelias vietas, tai yra į vaizdo ir garso įrašų studiją, į montažo paslaugas teikiančias įmones arba į įmones, kurios teikia perrašymo ar skaitmeninimo paslaugas. Pastarosios yra patikimos, nes jose dirba aukščiausios kvalifikacijos specialistai, kurie sugeba net iš šiek tiek pažeistų videokasečių ar supelijusios juostos perkelti visą informaciją į norimą laikmeną. Kreipdamiesi pagalbos į juos, būsite tikri, kad nereikės sumokėti per daug, nes už tokias paslaugas taikomi įkainiai nustatyti tokie, kokia yra vaizdo medžiagos suskaitmeninto įrašo trukmė.

Darbams reikėtų rinktis geriausius specialistus

Tikriausiai kaip ir kiekvienoje srityje, taip ir čia darbas gali būti atliekamas labai įvairiai. Kai kurie specialistai gali atlikti viską ne taip kruopščiai arba atsisakyti skaitmeninti sugadintas videokasetes. Tad, ruošiantis kreiptis į specialistus, visada reikėtų išsirinkti pačius geriausius. Tai puikiai galima padaryti internetu lyginant kelias įmones. Visada galima apie jas pasiskaityti atsiliepimus, kuriuos paliko buvę klientai. Taip pat verta pasižiūrėti, kokią patirtį įmonės turi šioje sferoje. Aišku, galite lyginti ir kitus, jūsų nuomone, svarbius dalykus, kurie leis apsispręsti, kurį variantą geriausia pasirinkti.

Atlikus skaitmeninimą, videoįrašus galima jungti per kitus įrenginius

Paprastai vaizdo kasečių skaitmeninimas yra atliekamas tada, kai norima išsaugoti įrašus naujose laikmenose, kad būtų galima juos vėl peržiūrėti. Tad kiekvienas individualiai gali pasirinkti, kur visą medžiagą nori perkelti, tai gali būti tam tinkami diskai, atmintukai, gali būti įrašomi MP4 formatu ir panašiai, tad perkėlus visą medžiagą į pasirinktą laikmeną įrašus galima žiūrėti per:

  • televizorių;
  • kompiuterį;
  • planšetinį kompiuterį;
  • jeigu yra galimybė, videomedžiagą galima žiūrėti per projektorių ir pan.

Tad pasižiūrėti anksčiau filmuotus ir įrašytus vaizdus galima per beveik visus šiuolaikinius įrenginius.

Ar tokios paslaugos brangios?

Iš pradžių galima pamanyti, kad tokios paslaugos gali kainuoti brangiai, nes šiais laikais nebėra anksčiau naudotos aparatūros, todėl tikėtina, kad vaizdo ir garso medžiagos perkėlimas kitur gali būti sudėtingas. Tačiau šių laikų technologijos leidžia tokį darbą atlikti nesunkiai, jeigu turima pakankamai žinių ir įgūdžių. Galbūt sudėtingiau atlikti darbą, kai vaizdo kasetė yra pažeista, tuomet reikia įdėti nemažai darbo tvarkant. Kadangi šios srities profesionalams šis darbas nėra per daug sudėtingas, todėl ir paslauga nėra brangi. Norint suskaitmeninti vaizdo įrašą, dažniausiai įkainiai taikomi pagal videomedžiagos trukmę. Kaip ir minėjome, dar papildomas mokestis gali būti tada, kai vaizdo kasetė yra pažeista ir norint viską perkelti ją reikia kaip įmanoma daugiau sutaisyti, suklijuoti, išvalyti ar atlikti kitus panašius darbus. Tad vienos konkrečios kainos įvardinti nėra galimybės, nes kiekvienas atvejis yra vertinamas individualiai ir pagal tai sprendžiama, kokią kainą reikės sumokėti.

Išeitis yra ir pažeistoms videokasetėms

Kadangi tokios vaizdo ar garso kasetės buvo naudojamos prieš kelis dešimtmečius, todėl natūralu, kad jos išsaugotos ne geriausios formos ir dažnai būna bent šiek tiek pažeistos, suskilusios, taip pat pasitaiko atvejų, kai dėl netinkamų laikymo sąlygų ant juostos susidarė pelėsis. Tačiau net iš tokių kasečių videomedžiaga gali būti suskaitmeninta. Aišku, pirmiausia reikia jas sutvarkyti, tinkamai nuvalyti ir atlikti kitus reikiamus darbus. Todėl jei namuose turite būtent tokių kasečių, su jomis atsisveikinti nereikėtų, nes labai dažnu atveju iš jų videomedžiaga gali būti perkelta.

Detalesnė informacija:

https://videoaudioskaitmeninimas.lt   tel. +370 690 19 114

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top