Pradinis / Renginiai, pramogos / Smagios kulinarijos pamokos Vilniaus Katedros aikštėje

Smagios kulinarijos pamokos Vilniaus Katedros aikštėje

Ar gali iškyla būti surengta pačioje Vilniaus senamiesčio širdyje? Žinomas kulinaras, garsaus pasaulio kulinarinio žurnalo „VMG“ vyriausiasis redaktorius Alfas Ivanauskas drąsiai sako – taip! Kaip tai padaryti, jis su savo komanda parodys jau liepos 14 d. 19.50 val. pristatydamas „Lietuvos ryto“ televizijos vasaros naujieną – kulinarinę laidą „VMG vasara“.

„Specialiai Katedros aikštėje įrengėme kulinarinę iškylos aikštelę su virš galvų skraidančiomis ir viską fiksuojančiomis televizijos kameromis. Žiūrovams, sostinės gyventojams ir svečiams rodysime, kaip greitai ir nesudėtingai galima pagaminti išties įdomių patiekalų ant kepsninės. Klausiantiesiems, kokį mitą griausime šįkart, galiu atskleisti – pradėsime nuo pačios iškylos vietos, o baigsime nusistovėjusiu stereotipu, jog daugumai lietuvių įdomūs tik šašlykai“, – intriguoja A. Ivanauskas.

Laidos pavadinimas geriausiai atspindi tai, ką žiūrovai joje išvys, – lengvą, šiltą, labai vasarišką ir smagią vasaros kulinarinių nuotykių laidą, kurioje „VMG“ komanda parodys, kad iškylą galima surengti bet kur, o tam nereikia nei labai daug laiko, nei įmantrių produktų.

„Dalysimės ne tik patarimais, bet ir receptais. Žiūrovams parodysime, kaip iš paprastų produktų paruošti nebanalius patiekalus. Tarkime, sultingą vištienos šlaunelių mėsainį su mangais, ypatingai marinuotos žuvies salotas, gardžius ant kepsninės keptus vaflius su naminiais šviežių uogų ledais. Ir tai tik pradžia“, – užuominas apie būsimą vasarinę laidą dalija kulinaras.

Pasak A. Ivanausko, laida skirta visiems, nors kartą kažką kepusiems ant ugnies ir norintiems nustebinti savo draugus bei artimuosius.

Garsus kulinaras įsitikinęs – nuo šiol gardaus maisto mėgėjus kaip niekad turėtų vilioti Katedros aikštė, kurioje darbuosis laidos „VMG vasara“ komanda. Praeiviai galės paragauti čia pat ruošiamų patiekalų, juos pakomentuoti ir pabendrauti su išradingais kulinarais.

„Visus, mėgstančius gaminti ir ragauti vis naujus skanius patiekalus, kviečiu jau pirmadienį 19.50 įsijungti „Lietuvos ryto“ televiziją ir savo akimis pamatyti pirmąją mūsų paruoštą laidą iš Katedros aikštės – pažadame daug gardžių staigmenų!“ – entuziazmu trykšta A. Ivanauskas.

„Lietuvos ryto“ televizijos nuotr.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top