Pradinis / Sportas / Sočio olimpiados dalyvė Agnė Sereikaitė: „Šis sezonas yra geriausias mano karjeroje“

Sočio olimpiados dalyvė Agnė Sereikaitė: „Šis sezonas yra geriausias mano karjeroje“

Sočio olimpiadoje greitojo čiuožimo trumpuoju taku varžybos žiemos olimpinių žaidynių istorijoje vyks septintą kartą, o Lietuva jose dalyvaus pirmą kartą. Šioje rungtyje mūsų šaliai atstovaus LSU treniravimo sistemų studijų programos pirmakursė Agnė Sereikaitė. Jos debiutą 500 m distancijoje išvysime vasario 10 dieną.

Lietuvoje populiaresnės vasaros žaidynės. Kuo Tau išskirtinė Sočio olimpiada? Kiek sulauki dėmesio?

Man tai yra pirmosios olimpinės žaidynės, todėl jos labai svarbios. Sočyje čiuošiu visas – 500, 1000 ir 1500 metrų – distancijas. Negaliu sakyti, kad, patekusi į olimpiadą, sulaukiau daug dėmesio, bet jo labai ir nesiekiu.

Kaip vyko pasirengimas žaidynėms?

Pasirengimas žaidynėms vyko sklandžiai. Šiemet varžybos man buvo labai sėkmingos, esu patenkinta ir treniruotėmis, ir pasiruošimu. Dalyvavau keturiuose Pasaulio taurės etapuose, juose užėmiau aukštas vietas. Pagal pasiektą laiką šiais metais pasaulyje esu 12 ir 18 vietose atitinkamai 1000 ir 500 metrų rungtyse.

Kokias užduotis olimpiadoje Tau kelia Lietuvos tautinis olimpinis komitetas ir ko tikiesi pati?

Man keliamas tikslas Sočio olimpiadoje – 20–25 vieta. Kaip jau sakiau, tai – pirmosios mano olimpinės žaidynės, todėl nežinau, ko galiu iš jų tikėtis. Norėčiau pasirodyti geriau, nei iš manęs tikimasi. Būčiau patenkinta, jei patekčiau į olimpinį 16-uką.

Kas Tave palaiko?

Šeima ir draugai. Noriu kuo geriau pasirodyti, įveikti jaudulį ir atiduoti visas jėgas.

Ar šis sezonas skyrėsi nuo kitų?

Nors šių metų sezonas dar nesibaigė, bet jis jau dabar yra geriausias mano karjeroje. Šiemet pradėjau studijas Lietuvos sporto universitete ir pirmą kartą dalyvavau Pasaulio studentų universiadoje. Joje pasirodžiau labai gerai: labiausiai man patinkančioje 500 m rungtyje iškovojau bronzos medalį, taip pat laimėjau 7 vietą 1000 m rungtyje ir buvau 8-ta 1500 m rungtyje.

Europos čempionate bendroje visų trijų rungčių įskaitoje užėmiau 10 vietą, Europos jaunimo taurės etape ir tarptautinėse Europos jaunimo varžybose buvau pirma, triumfavau visose distancijose. Šiemet taip pat pagerinau savo asmeninius rekordus. Dabar nekantriai laukiu pirmųjų startų olimpinėse žaidynėse.

Dėkoju už pokalbį.

Lietuvos sporto universiteto informacija
A. Sereikaitės asmeninio archyvo nuotraukos

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top