Pradinis / Renginiai, pramogos / Šokėja Eglė Straleckaitė-Daugėlė: „Šįkart gimtadienį teko švęsti tris kartus“

Šokėja Eglė Straleckaitė-Daugėlė: „Šįkart gimtadienį teko švęsti tris kartus“

„Šventes reikia švęsti! To mane išmokė viena bičiulė, patikinusi, jog gimtadienis yra būtent tas laikas, kai ir tu, ir tave prisimena daugybė žmonių, norinčių ne tik telefonu ar žinute socialiniuose tinkluose, bet ir gyvai pasveikinti. O kada dar geresnė proga susitikti, jei ne dabar?“ – su šypsena sakė žinoma šokėja Eglė Straleckaitė-Daugėlė, šįkart į jaukų ir nuoširdų „pasimatymą“ draugus pakvietusi savo naujuose namuose Kaune.

Sukaktuvininkė neslepia – vakarėlį ji suplanavo vos per pusdienį, sulaukusi iš jai svarbių žmonių priekaištų, kad gimtadienį šventė ir Latvijoje, ir Ispanijoje, bet Lietuvoje pamiršo tai padaryti.

„Linksmai skamba, kai pasakai, kad gimtadienį švęsti teko tris kartus, bet šiemet taip sutapo. Juolab kad pernai nieko neorganizavau“, – šypsodamasi sakė šokių profesionalė.

Sukviesti bičiulius pavakaroti jai nebuvo sudėtinga. Geras oras, namų terasoje ištiesti kilimai, aplinką gyvinančios plunksnų dekoracijos, vakare įžiebtos dešimtys žvakių, pagalvėlės…

„Kas norėjo, plepėjo, o kas negalėjo praleisti futbolo varžybų, šventėje dalyvavo tai pabūdami prie televizoriaus, tai prisijungdami prie pokalbių terasoje“, – pasakojo Eglė.

Pasiruošti aplinką gimtadienio kaltininkei padėjo „Why Not Agency“ komanda, gruodį organizavusi ir dukrelės Vakarės krikštynas.

„Kad būtų dar jaukiau, ant kilimų išdėliotas pagalvėles iškvepinome „Aromikos“ kuriamais rytietiškais namų kvapais. Juk per šventes kiekviena detalė, net ir nepastebima, tampa svarbi“, – neabejojo sukaktuvininkė.

Eglė svečiams pati priruošė gaivių salotų, brusketų, sūrio užkandžių. Vaišintasi ir mėgstamiausiu jos valgiu – sušiais.

„Nė vienas mano gimtadienis neapsieina be žaidimų. Jų buvo ir šįkart. Laiką praleidome tikrai smagiai“, – sakė E. Straleckaitė-Daugėlė.

Kristinos Kučinskaitės nuotraukos

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top