Pradinis / Grožis ir mada / Stilistė pataria, kaip puoštis sutinkant šių metų Kalėdas ir Naujuosius metus

Stilistė pataria, kaip puoštis sutinkant šių metų Kalėdas ir Naujuosius metus

Apie tai, kaip svarbiausias metų šventes sutinka pasaulyje dėl savo nestandartinės išvaizdos išgarsėjęs modelis Rasa Ciūnė, buvo galima išgirsti Kauno butiko „Closté Clothes Boutique“ trečiojo gimtadienio šventėje, kur ne tik grožėtasi Ingos Budrienės dekoracijomis, vaišintasi Dovilės Valentienės išskirtiniais desertais, bet ir įvertinta, kaip puoštis sutinkant šių metų Kalėdas bei Naujuosius metus rekomenduoja stilistė Ernesta Jorudė.

Daug po skirtingus žemynus keliaujanti R. Ciūnė pasakojo, jog ne kartą senųjų ir naujųjų metų sandūros akimirką sutiko užsienyje. Ji pastebėjo, kad vienuose kraštuose gruodžio 31-osios vakaras praleidžiamas kuo audringiau, o privalomas vidurnakčio akcentas būna fejerverkai. Tačiau yra vietovių, kur sausio 1-oji išaušta, lyg nieko ir nebūtų nutikę.

„Jau kelerius metus Naujuosius sutinku prabangiai, – su šypsena pasakojo R. Ciūnė. – Švenčiu namuose su pačiais artimiausiais žmonėmis! Kai ne kartą svarbias akimirkas esi praleidęs atskirai, supranti, kad tikroji prabanga nėra ikrais nukrauti stalai, paauksuotos lėkštės ar įspūdinga programa. Žmonės ir galimybė su jais ramiai pabendrauti – tai tikroji vertybė.“

Žinomas modelis su šypsena pridūrė – Naujųjų metų naktį ne atsiverčia naujas tuščias gyvenimo puslapis, o viskas, ką esi prieš tai nuveikęs gero ar blogo, tebesitęsia.

Kiek kitaip Naujuosius metus švenčia verslininkė Inga Budrienė. Ji rūpinasi, kad baruose, kurie priklauso Budrių šeimai, vyktų kuo įdomesnė teminė programa. Todėl ji kasmet pas dizainerius užsisako specialią aprangą.

„Net jei neorganizuotume renginio patys, sutinkant Naujuosius metus norėčiau pasipuošti. Kiek kitaip yra per Kalėdas, kai laiką leidi su artimaisiais ir „karščiausių“ sezono madų žinių demonstruoti nereikia“, – patikino I. Budrienė.

„Closté Clothes Boutique“ įkūrėja ir stilistė E. Jorudė atskleidė, jog šįmet paisančiosios aktualiausių aprangos tendencijų dėmesį turėtų atkreipti į raudonos ir kupranugario vilnos spalvos rūbus. Itin madinga drabužius derinti taip, kad visi jie būtų vienodo tono.

Taip pat madingi itin išskirtiniai aksesuarai, kurie aprangą paverčia neatpažįstamą. Tai gali būti prisegamos rankovės, rankogaliai, apykaklės, segės, koljė.

„Tai bus svarbu ir toms, kurios į šventinį vakarėlį skubės iš darbo ir neturės laiko persirengti.  Juk rankinėje visuomet atsiras vietos stiliaus detalei“, – neabejojo E. Jorudė.

Vienas iš stilistės pristatytų derinių – kupranugario vilnos spalvos suknelė ir paltas. Kompozicija pagyvinta modeliui avint aukso spalvos batelius ir rankose laikant tamsiai raudonos spalvos rankinę.

Dar vienas aprangos variantas – romantiškesnis. Švelnios rožinės spalvos džinso suknelė ir tokio paties atspalvio paltas. Prie suknelės yra prisegamos plunksnomis dekoruotos rankovės.

Trečias derinys – raudona suknelė su prisegamomis juodomis rankovėmis. Neatsiejamas akcentas – juodas paltas su raudonu pamušalu bei kailinė apykaklė.

Sutinkant Naujuosius rekomenduojama vilkėti blizgių audinių drabužius. Taip pat nepamiršti kailio detalių.

Fotografė Fausta Simaitė

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top