Pradinis / Aktualijos / „Stiprūs kartu“ ir „Blue/Yellow“ kviečia padėti žuvusių Ukrainos karių našlaičiams

„Stiprūs kartu“ ir „Blue/Yellow“ kviečia padėti žuvusių Ukrainos karių našlaičiams

Karas Ukrainoje jau pareikalavo daugybės tūkstančių šalies gynėjų gyvybių. Dauguma jų – jauni vyrai ir moterys, kurių vaikai liko našlaičiai. „Stiprūs kartu“ ir „Blue/Yellow“ pradeda naują iniciatyvą, kurios tikslas – trumpoms vasaros atostogoms į Lietuvą atvežti tūkstantį karo našlaičių.

„Praėjusią vasarą rengėme stovyklas į Lietuvą pasitraukusių karo pabėgėlių vaikams. Tada pamatėme, kad mūsų pagalba reikalinga. Dabar norime padėti vaikams, kuriems teko dar sunkesnė dalia ‒ jų tėvai žuvo gindami šalį nuo agresoriaus“, ‒ sako „Stiprūs kartu“ vadovas Edmundas Jakilaitis.

Jam pritaria ir „Blue/Yellow“ vadovas. „Negalime sugrąžinti žuvusių tėvų, negalime sustabdyti karo, bet galime bent trumpam vaikus atitraukti nuo baisios karo kasdienybės ir taip palengvinti itin sunkų jų laiką. Norime į vasaros stovyklas Lietuvoje atvežti maždaug tūkstantį vaikų“, ‒ teigia Jonas Ohmanas.

Bendradarbiaudami su institucijomis Lietuvoje, „Stiprūs kartu“ ir „Blue/Yellow“ siekia vaikus atvežti  poilsio į stovyklas pajūryje, pamaryje, Aukštaitijos nacionaliniame parke. Taip pat norima juos aprūpinti dovanomis artėjančiai Rugsėjo 1-ajai.

Aukoti karo našlaičių atostogoms Lietuvoje galima trumpuoju numeriu 1409 – skambučio kaina 5 Eur. Taip pat galima daryti pavedimą į „Stiprūs kartu“ sąskaitą LT387044090101401806 ar „Paypal“ piniginę: mes@stipruskartu.lt, pavedimo paskirtyje nurodant „KARO NAŠLAIČIAMS“.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top