Pradinis / Sportas / Dviračių laikiklių tipai

Dviračių laikiklių tipai

Atostogos čia pat ir daugelis žmonių jau ruošiasi keliauti ir mėgautis kelių dienų poilsiu su šeima ar draugais. Daugeliui dviratis yra nepakeičiamas daiktas, todėl į kelionę kartu keliauja ir jis. Dėl to šiandienos tema – kaip gabenti dviratį automobilyje ir kokių atsargumo priemonių reikėtų imtis. Renkantis atramą dviračiui transportuoti, reikia atsižvelgti į keletą savybių, kad įsigytumėte tinkamą priedą, kuris užtikrintų didesnį saugumą.

Sužinokite, kiek dviračių telpa į stovą

Perkant dviračių laikiklį, labai svarbus yra į jį telpančių dviračių skaičius. Jei ketinate važinėti dviračiu su šeima, labai svarbu, jog laikiklis ant automobilio galo būtų pakankamai didelis, kad išlaikytų visus dviračius.

Patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu

Kaip ir bet kuris kitas objektas, automobiliai taip pat turi skirtingus matmenis. Todėl labai svarbu, kad jūsų dviračių laikiklio dydis atitiktų jūsų automobilio matmenis.

Atkreipkite dėmesį į svorį, kurį gali išlaikyti atramos

Taip pat reikia patikrinti didžiausią atramos palaikomą svorį, kad išvengtumėte nelaimingų atsitikimų, baudų ir net jūsų dviračio kritimo. Informacija apie didžiausią palaikomą svorį pateikta visų modelių techninėse specifikacijose.

Naudojimo dažnumas

Svarbu atsižvelgti į tai, kaip dažnai bus naudojamas jūsų dviračių laikiklis. Taip yra todėl, kad kuo jis didesnis, tuo turėtų būti atsparesnis. Jei esate linkę laikiklį naudoti labai dažnai, verčiau dėkite atramą ant transporto priemonės stogo – taip ji netrukdys stebėti eismo ir nepaslėps valstybinio numerio.

Taip pat pirmenybę teikite laikikliams, kuriuos galima lengviau įdėti į transporto priemonę ir iš jos išimti: tai gali būti labai naudinga, jei jums reikia dažnai išimti laikiklį iš transporto priemonės. Be to, jei ketinate jį naudoti dažnai, ieškokite praktiško ir greito montavimo modelio.

Montavimas

Dviračių laikiklį sumontuoti transporto priemonėje turėtų būti lengva. Yra trys skirtingi modeliai: atrama stogui, bagažinei ir transporto priemonei prikabinti. Bagažinės laikiklius paprastai lengviau sumontuoti, tačiau, norint juos naudoti, reikės antros lentos ir ženklų juostelės. Tas pats pasakytina ir apie kabliuką: ant jo dviratį galima lengviau uždėti, tačiau modeliui reikia tų pačių dviejų įrankių kaip ir bagažinės laikikliui.

Partnerio turinys

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top