Pradinis / Interjeras / Nestandartiniai sprendimai renkantis pastatomus šviestuvus

Nestandartiniai sprendimai renkantis pastatomus šviestuvus

Funkcionaliame ir madingame interjere paprastai pasirenkami keli šviestuvai. Nors grindų šviestuvai nėra pagrindinis šviesos šaltinis, jie gali būti itin praktiški, tapti puikia puošmena ir papildyti madingą namų stilių.

Grindiniai šviestuvai: gaminio funkcionalumas ir interjero jaukumas

Dėl originalios formos ir dekoratyvumo daugeliu atvejų šiuolaikinės pastatomos lempos taip pat tampa gražia erdvės puošmena. Kita vertus, jų skleidžiama šviesa (dažniausiai išsklaidyta šilta balta šviesa) sukuria jaukią zoną, idealiai tinkančią poilsiui ir atsipalaidavimui. Taigi, kokius pastatomus šviestuvus geriausia rinktis?

Populiarūs pastatomi šviestuvai: šiuolaikinių technologijų naudojimas gyvenamajame kambaryje (LED šviesos šaltiniai)

Vis dažniau kuriant namų interjero apšvietimo priemones pasitelkiamos šiuolaikinės technologijos, didinančios gaminių funkcionalumą.

Niekam nebekelia nuostabos LED grindų lempos – su keičiamais šviesos diodais arba integruotu šviesos šaltiniu. Tokie modeliai pasižymi optimalia kaina ir suteikia galimybę užtikrinti efektyvesnį apšvietimą, didesnį patikimumą ir gerokai sutaupyti namų ūkio biudžeto lėšų.

Šiuolaikines LED grindų lempas taip pat galima valdyti nuotoliniu būdu naudojant įvairius įrenginius. Pavyzdžiui, jas galima valdyti nuotolinio valdymo pulteliais, specialiomis mobiliosiomis programėlėmis ir balso komandomis.

Modernus trikojis grindų šviestuvas – klasikinis ir ekstravagantiškas

Šiuolaikiniai stovimi grindų šviestuvai būna įvairių formų. Paprastai tai gana didelės konstrukcijos, statomos šalia svetainės baldų komplekto, su kuriuo yra stilistiškai susijusios.

Priklausomai nuo kitų baldų, interjero dekoratoriai ir pavieniai asmenys renkasi labai įvairių tipų grindų lempas. Vieni madingiausių šiuo metu yra įdomūs modernūs stovimi šviestuvai ant trikojo.

Tokio tipo gaminių atsiranda jau ne vienus metus. Taigi kuo išsiskiria naujausi dizainai? Dizainas tampa vis įvairesnis. Atsiranda klasikinių skandinaviškų sprendimų, greta jų – glamūro ar art déco stiliaus grindų lempų modelių.

Šiuolaikinės pastatomos lempos: dizainas ir neįprastos konstrukcijos

Tačiau grindų lempos – tai ne tik trikojai modeliai su gaubtu. Galima rasti ir modernių pastatomų lempų su ilga lenkta rankena, kurią galima reguliuoti, arba be jos.

Į plačią pastatomų šviestuvų kategoriją taip pat įeina šviestuvai, išsiskiriantys originaliu dizainu ir stiliumi. Tokie šviestuvai patys savaime tampa ryškiu interjero dizaino elementu. Jie gali pagyvinti iš esmės bet kokią erdvę ir suteikti charakterio pernelyg santūriam interjerui.

Partnerio turinys

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top