Pradinis / Grožis ir mada / Sužadėtuvių žiedai su cirkonu – nustebinkite mylimąją

Sužadėtuvių žiedai su cirkonu – nustebinkite mylimąją

Sužadėtuvių žiedo pasirinkimas – nemenkas iššūkis kiekvienam būsimam jaunikiui. Juk reikia rasti modelį, kuris ne tik būtų unikalus, bet ir atitiktų išrinktosios skonį.

Ką daryti, jei deimantai ar briliantai pasirodys per brangūs? Ar įmanoma rasti pakaitalą, kuris atrodytų taip pat įspūdingai? Cirkonas yra vienas populiariausių juvelyrikoje naudojamų sintetinių akmenų, o sužadėtuvių žiedai, kuriuose jis naudojamas, tampa vis populiaresni. Kodėl?

Cirkonai – deimantų įpėdiniai?

Pirmą kartą cirkonai savo spindesį atskleidė 1969 m. Paryžiuje, juvelyrikos dirbtuvėse. Nuo tada jie džiugina viso pasaulio moterų akis. Kaip rodo pavadinimas, jie gaminami iš cirkonio, kuris savo ruožtu yra sujungtas su itriu ir kalciu. Tai bespalviai sintetiniai akmenys, neturintys natūralių atitikmenų gamtoje. Tačiau juvelyrikoje jie naudojami plačiu mastu – kaip įvairių rūšių papuošalų puošmena. Taip yra dėl to, kad jie puikiai imituoja deimantus, į kuriuos yra klaidinamai panašūs. Priešingai, nei daugelis mano, cirkonai yra palyginti patvari medžiaga. Kaip ir deimantai, jie atsparūs mechaniniams pažeidimams. Be to, šių papuošalų gamyba yra daug pigesnė. Dėl šios priežasties papuošalus, pavyzdžiui, žiedus su cirkonais, galima įsigyti už labai prieinamą kainą, kitaip nei modelius su natūraliais brangakmeniais.

Neįmanoma nepaminėti unikalios cirkonų išvaizdos. Jie, kaip ir deimantai, neįtikėtinai spindi. Be to, dėl metalų oksidų priemaišų cirkonai išsiskiria visa spalvų palete. Kartu su nuostabiu šviesos žaismu šie akmenys ryškiai spindi ir atrodo prabangiai.

Sužadėtuvių žiedas su cirkonu nustebins kiekvieną moterį

Parduotuvėse yra daugybė sužadėtuvių žiedų modelių. Auksiniai, sidabriniai, su briliantais, jie atrodo labai įspūdingai. Kaip ir sužadėtuvių žiedai su cirkonais. Nedideli balti brangakmeniai su aukso aptaisais atrodo tiesiog stulbinamai. Dėl minimalistinio dizaino jie patinka ne tik moterims, vertinančioms nesenstančią klasiką. Juos įvertins ir šiuolaikinės elegancijos gerbėjos. Dėl meistriškumo, dėmesio kiekvienai detalei ir aukščiausios kokybės žaliavų naudojimo jie yra subtilūs, švelnūs ir lengvi. Žiede įkomponuoti cirkonai gražiai spindi veikiami šviesos, kiekvieną kartą pajudinus ranką.

Vis labiau populiarėja cirkonais puošti papuošalai. Jie taip pat pasižymi puikiomis savybėmis. Pasirinkę sužadėtuvių žiedą su cirkonais, tikrai sužavėsite savo išrinktąją. Tai bus gražus naujo jūsų bendro gyvenimo etapo simbolis.

Partnerio turinys

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top