Pradinis / Renginiai, pramogos / Studentai Kauno centre dalijo mamoms pačių augintas gėles

Studentai Kauno centre dalijo mamoms pačių augintas gėles

„Aš nepalaikau komunistų“, – išrėžė garbaus amžiaus kaunietė, iš pradžių nesupratusi studentų sumanymo dalyti gėlių vazonėlius Kauno miesto centre. Moterį, kaip ir kitas sutiktas įvairaus amžiaus kaunietes, Kauno kolegijos studentai sveikino Motinos dienos proga, įteikdami pačių užaugintas gėles. Tik išgirdusi, kad sveikinimai niekuo nesusiję su politika, moteris nusiramino ir nusišypsojo.

Balandžio 30 dienos pavakarę per porą valandų kartu su pavasariškais linkėjimais studentai išdalijo 500 gėlių vienetų, sulaukdami esamų ir būsimų Kauno mamų šypsenų bei padėkos žodžių. Akcijai skirtos gėlės buvo išaugintos Kauno kolegijos technologijų ir kraštotvarkos fakultete.

Pasak gėles daiginusių dėstytojų ir studentų, ilgai svarstyta, kokius augalus pasirinkti įteikimui. Galiausiai nutarta daiginti orų kaitos nebijančias, ištvermingas gėles – serenčius, kurias nepelnytai nuvertina dabartiniai gėlių augintojai. Pasirodo, serenčiai ne tik puikiai žydi, nebijo sausrų ar vėjuoto oro. Jų žiedų antpilas gali išvaikyti peršalimo ligas, kurios vis dar užpuola net ir atėjus pavasariui.

„Argi simboliškai mūsų mamos nėra panašios? Nors turi daug darbų ir rūpesčių, jos vis tiek šypsosi ir paguodžia. Parodykime joms pagarbą ne tik per Motinos dieną. Tai darykime visus metus“, – ragina akcijos sumanytojai.

Kauno kolegijos inf.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top