Pradinis / Renginiai, pramogos / Stulbinantys Lietuvos gatvės šokėjų pasiekimai Pasaulio čempionate

Stulbinantys Lietuvos gatvės šokėjų pasiekimai Pasaulio čempionate

Ne vieno Lietuvos gatvės šokių mokančio klubo nariai iš IDO Pasaulio čempionato, vykusio Austrijoje, Graco mieste, parsivežė medalių.

Ant aukščiausios pakylos atsiimti medalio lipo „Me Gusta“ šokių studijos šokėjas Dovydas Girdauskas. Iš 85 dalyvių geriausiai hiphopo solo kategorijoje pasirodęs septyniolikmetis Lietuvai pirmą kartą padovanojo tokio aukšto lygio įvertinimą.

„Dovydas labai atkaklus. Studijoje jis praleido labai daug laiko – treniruotės, treniruotės ir dar kartą treniruotės. Tai, be abejonės, viena iš svariausių priežasčių, dėl kurių jis pelnė auksą“, – sakė šokių studijos „Me Gusta“ vadovas Rytis Survila.

Antrą kartą medaliu D. Girdauskas pasipuošė po šokių kovų. Jose iš 60 dalyvių jis užėmė trečiąją vietą. Bronza šioje kategorijoje lietuvių taip pat laimima itin retai.

Komandinėse varžybose „Me Gusta“ kolektyvas sugebėjo išlikti geriausiųjų pasaulio šokėjų dešimtuke. Pernai užėmė devintąją poziciją, šiemet kauniečiai ją išsaugojo.

„Me Gusta“ studijos „V-Team“ komanda, kuriai atstovavo septyni nariai, mažųjų grupių kategorijoje tarp 50 varžovų užėmė itin aukštą penktąją poziciją.

Sėkmė lydėjo ir Edgarą Kerpę – šokių kovose jis pelnė pirmąją vietą. Vaikinas neįtikėtino rezultato pasiekė su skaudančia patempta koja. Traumą jis patyrė pirmosios kovos metu ir ant aukščiausios čempionato pakylos lipo tik savo atkaklumo dėka.

„Electric boogie“ dvejetų kategorijoje neaplenkiami buvo Arijus Steponėnas ir Ignas Tamulis.

Dar du medalius Lietuvos šokėjai pelnė „electric boogie solo“ pasirodymų rungtyje. Trečioji vieta atiteko Emilijai Rybak, o pirmoji – Ignui Tamuliui.

„Šiemet traumos persekiojo ne vieną mūsų šalies komandą. Į ligoninę lydint šokėjus vykti teko tikrai ne kartą. Bet rezultatai, regis, buvo geresni, nei tikėtasi“, – sakė R. Survila.

Nuotraukos ir vaizdo įrašai –  MGMEDIA

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top