Pradinis / Šeima ir sveikata / Sveikuoliai ruošis 30-osioms žiemos maudynėms Palangoje

Sveikuoliai ruošis 30-osioms žiemos maudynėms Palangoje

Praėjusį savaitgalį į Palangą rinkosi sveikuoliai, kurie mėgsta niurktelti žiemą į ledinį vandenį. Šiais metais tokių buvo keli šimtai. Lietuvos sveikuolių sąjunga šiuos metus yra paskelbusi Sąmoningos tėvystės metais, tad šia tema žmonės klausėsi paskaitų, kurios padėtų būti geresniais tėvais ir seneliais.

„1987 metais vyko pirmosios žiemos maudynės Palangoje, tad kitais metais laukia gražus 30-ųjų maudynių jubiliejus. Joms reikia pradėti ruoštis jau dabar ir kitais metais gausiai dalyvauti“, − kviečia Lietuvos sveikuolių sąjungos prezidentas Dainius Kepenis.

Šventės dalyviams buvo padovanotas Lietuvos sveikuolių sąjungos  išleistas leidinukas. Jų gausiai  išsivežta ir į sveikuolių klubus regionuose, kad su sveiko gyvenimo idėjomis geriau susipažintų tie, kurie tuo domisi. Leidinyje pateikiamos kelios pavyzdinės istorijos, kaip žmonės, jauni ir vyresni,  ėmėsi sveikos gyvensenos ir kaip tai pakeitė jų gyvenimą, padarė juos laimingus bei sveikus. Leidinyje skaitytojai supažindinami ir su gražiu Naisių (Šiaulių rajonas)  gyvenvietės blaivybės fenomenu bei tuo, kad šiuo pavyzdžiu savivaldybių tarybos imasi tokius renginius be svaigalų rengti visoje Lietuvoje.

Šios maudynės Palangoje, galima sakyti, yra tarsi gausybės šiais metais Lietuvos sveikuolių sąjungos organizuojamų renginių, stovyklų, sveikatos mokyklų, konferencijų ir susitikimų pradžia. Renginiai vyks įvairiose Lietuvos vietovėse.

Juozas Dapšauskas

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top