Pradinis / Ne didmiesčių gyvenimas / Švenčių sūkurys Alytaus rajone

Švenčių sūkurys Alytaus rajone

Įpusėjęs ruduo žemdirbius ir senjorus pakvietė į bendrus renginius. Praėjusį savaitgalį šventės surengtos Santaikos, Nemunaičio ir Vankiškių kultūros namuose. O Dauguose vyko aštuntoji vestuvių muzikantų šventė. Ją vedė humoristas, televizijos laidų vedėjas Justinas Jankevičius.

Šventėse netrūko skambios muzikos, geros nuotaikos ir šilto bendravimo. Kaip ir kasmet, renginius finansavo Alytaus rajono savivaldybė.

Vestuvinių muzikantų šventėje skambėjo grupių: „Interviu“, „A&Kordas“, „Lietus“, „Romantikai“, „Svaja“, „Čyžiai“, muzikantų – Juozo Kavaliausko, Mariaus Franckevičiaus, Virgilijaus Jeseliūno – atliekami muzikiniai kūriniai, koncertavo Daugų kultūros centro liaudiškos muzikos kapela „Savi“.

Į Santaikos kultūros namus susirinkusius žmones pasveikino Alytaus rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Virgilijus Pranskevičius. Tradicinė rudens šventė „Prie krentančių lapų ugniakuro“ prasidėjo menine kompozicija „Oi, tu rugeli“, skirta duonai pagerbti.

Šventiniame koncerte pasirodė Santaikos kultūros namų šokių kolektyvas „Narpulis“ ir naujai susikūręs jaunimo šokių kolektyvas, gražiausias dainas dainavo vokalinis ansamblis „Gija“.

Žiūrovai gausiais plojimais sutiko atvykusius kolektyvus – vokalinę grupę „Krekštėnukai“ iš Krokialaukio, solistą Alvydą Knyzą iš Marijampolės, Baraginės laisvalaikio salės jaunimo kapelą „Svaja“. Šventinę nuotaiką dovanojo Simno kultūros centro vyrų vokalinio ansamblio „Credo“ koncertai.

Šventės dalyviai galėjo apžiūrėti fotografijų parodą „Jaunimo vasara“.

Nemunaičio šventė „Po rudens darbų“ prasidėjo šv. Mišiomis už žemdirbius ir senjorus Nemunaičio parapijos bažnyčioje. Po jų į Nemunaičio mokyklos salę sugužėjo gausus būrys seniūnijos gyventojų ir svečių – LR Seimo narys Raimundas Markauskas, mero patarėjas Ramūnas Bielevičius. Patarėjas perdavė rajono savivaldybės mero Algirdo Vrubliausko sveikinimus ir linkėjimus. Susirinkusiuosius taip pat pasveikino klebonas Valdas Beleckas bei Alytaus r. Makniūnų mokyklos-daugiafunkcio centro direktorė Elena Ramanauskienė, Užubalių kapelos „Gojus“ vadovas Algis Plytnikas.

Nemunaičio seniūnas Rimantas Avižienis susirinkusiems senjorams ir svečiams palinkėjo sveikatos, gražių darbų, už paramą bendruomenei atminimo dovanas įteikė Dovilei Lileikienei, Antanui Čepuliui, Onai Abramavičienei.

Svečiai ir vietos bendruomenė galėjo pasigrožėti vietos darbštuolių Stasės Salickienės ir Irenos Gruodienės siuvinėtų paveikslų paroda.

Šventėje „Rudens kraitė 2015“ Vankškiuose tradiciškai buvo pagerbta duona, o kolektyvai dovanojo skambias dainas ir kvietė į šokio sūkurį. Susirinkusiųjų akį traukė menine derliaus kompozicija papuošta kultūros namų salė.

Po koncertų kaimų bendruomenės neskubėjo skirstytis namo, bendravo vakaronėse.

Alytaus rajono savivaldybės informacija

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top