Pradinis / Ne didmiesčių gyvenimas / Šventėje Paįstryje – Juozapaičių šeimos koncertas, rudeniniai papuošalai ir nuotraukų paroda

Šventėje Paįstryje – Juozapaičių šeimos koncertas, rudeniniai papuošalai ir nuotraukų paroda

Naujo kūrybinio sezono pradžia muzikos garsais Paįstrio kultūros centre apipinta jau rugsėjo 27 dieną. Renginyje „Suverkim vėrinį rudens“ žiūrovams padovanota koncertinė programa, puokščių bei vėrinių konkursas, Panevėžio rajoną aplankė profesionalių atlikėjų šeima. Jei visas kūrybinis artėjančių metų sezonas bus kaip jo atidarymas – laukia išties sklandus darbingas metas.

Tad ką praleido tie, kurie šventėje dalyvauti nespėjo? Pirmiausia Juozapaičių šeimos koncertą. Reta galimybė šiuos atlikėjus visus tris pamatyti vienoje scenoje dainuojančius, o štai paįstriečiai ir kiti renginio svečiai atliekamomis dainomis mėgavosi ištisą valandą! Vytautas, Eglė ir Ieva Juozapaičiai atliko daugeliui gerai žinomus klasikinius kūrinius, patriotines dainas. Paskutinė daina – valsas – paskatino drąsiausiuosius kilti iš savo vietų ir poromis suktis šokių aikštelėje. Besimėgaudama muzikos skambesiu net saulė pro debesų šydą vis kišdavo savo nosį, o rudeninis lietus kultūros centro kieme vykstančio renginio nedrįso sugadinti.

Tradicinis renginys „Suverkim vėrinį rudens“ Paįstrio kultūros centre garsėja rudeninių puokščių paroda. Šiemet šią ekspoziciją papildė ir rudeniniai vėriniai. Vėrinių gausa nenusileido puokščių skaičiui, o kūrėjų išmanumas tiesiog stulbino. Gėlių puokštes puošė ne tik darželių žiedai, bet ir sodo obuoliai, daržo gėrybės. Buvo rudeninių papuošalų, suvertų iš keisčiausių detalių: pomidorų, jūros kriauklių, pupų, šermukšnių, medžio lapų, kukurūzų ir net musių! Išradingiausiuosius ir kūrybingiausiuosius apdovanojo kompetentinga komisija, po ilgų pasitarimų radusi bendrą kompromisą, kaip skirstyti vietas.

Naujų narių naująjį kūrybinį sezoną laukia šventėje prisistatę Paįstrio kultūros centro ir padalinių meno mėgėjų kolektyvai: moterų vokalinis ansamblis „Įstrelė“ (vad. Virginijus Kiršgalvis), linijinių šokių grupė „Rožiniai ritmai“ (vad. Nijolė Vidžiūtė), vaikų ir jaunimo teatro studija „Skruzdėlė“ (vad. Daiva Kiršgalvienė), vaikų ir jaunimo šokių studija (vad. Nijolė Vidžiūtė), vaikų ir jaunimo pučiamųjų instrumentų orkestras „Dūdorėliai“ (vad. Ignė Navagruckaitė), Paįstrio kultūros centro suaugusiųjų mėgėjų teatras (vad. Daiva Kiršgalvienė), Paįstrio kultūros centro liaudiškos muzikos kapela „Gegužinė“ (vad. Jolita Rutkauskienė), Bernatonių padalinio vaikų ir jaunimo pučiamųjų orkestras „Dūdesys“ (vad. Vimantas Vapsva), Bernatonių padalinio moterų vokalinis ansamblis „Vėtrungė“ (vad. Liudvika Strazdienė), Bernatonių padalinio folkloro kolektyvas „Lunkela“ (vad. Rėda Ona Manikienė), Piniavos moterų vokalinis ansamblis „Svaja“ (vad. Silvija Tamoliūnienė) ir kt.

Renginyje „Suverkim vėrinį rudens“ atidaryta Mildos Butkevičiūtės fotografijų paroda, kurioje įamžintas meno mėgėjų kolektyvų kasdienis įdirbis. Pusę metų fotografė stebėjo kolektyvų, kultūros centro darbuotojų veiklą ir fiksavo įdomiausias akimirkas. Dabar jos, nugulusios fotodrobėje, puošia koncertų salės sienas. Šią ir visas eksponuojamas parodas susidomėjusieji gali apžiūrėti Paįstrio kultūros centro patalpose darbo metu.

Paįstrio kultūros centro Daukniūnų padalinio vadovė Arneta Matuzevičiūtė

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top