Pradinis / Lietuviai svetur / NORVEGIJA. Šventinis lituanistinės mokyklos „Abėcėlė“ naujų mokslo metų atidarymas

NORVEGIJA. Šventinis lituanistinės mokyklos „Abėcėlė“ naujų mokslo metų atidarymas

?????????????

Rugsėjo 1 d. lietuvių bendruomenė Bergene kvietė savo narius į lituanistinės mokyklos „Abėcėlė“ naujų mokslo metų atidarymo šventę kartu su Nomeda Marčėnaite ir „Lėle“.

Bergeno lietuvių bendruomenės pirmininkė Edita Jakubkienė gausiai susirinkusiems vaikučiams ir jų tėveliams pristatė atsinaujinusį mokyklos darbuotojų ir mokytojų kolektyvą. Lituanistinės mokyklos „Abėcėlė“ vadovė Aušra Blažauskaitė papasakojo apie mokyklos veiklos perspektyvas ir šių mokslo metų programą bei pakvietė tėvus išsakyti savo nuomonę, pageidavimus. Tuo metu lietuvių kalbos mokytojos Zita Beliakienė ir Neringa Cymermonienė susipažino su vaikučiais ir papasakojo apie lietuvių – mūsų gimtosios kalbos – mokymosi ir išsaugojimo svarbą.

Bendruomenę sveikino kunigas Voldemaras.

Specialiai į šventę iš Vilniaus atvykusi  menininkė, laidų ir renginių vedėja Nomeda Marčėnaitė pristatė savo knygą ,,Lėlė“, skirtą vaikams. Knyga buvo nominuota ,,Metų knygų rinkimuose“ ir įvertinta kaip reikšmingiausias metų debiutas ir geriausia knyga mažiausiems skaitytojams. Po šilto ir šmaikštaus pašnekesio su mažąja auditorija, Nomeda noriai atsakinėjo į kartais keblokus vaikų klausimus, pasirašinėjo jų gausiai įsigytas knygeles ir fotografavosi atminčiai. Žadėjo dar sugrįžti.

Po oficialios šventės dalies mažieji lietuviukai, jų tėveliai ir svečiai laiką leido maloniai bendraudami ir vaišindamiesi šventiniu tortu.

Parengė Edita Jakubkienė

 

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top