Pradinis / Ne didmiesčių gyvenimas / Šypsenų diena Druskininkuose

Šypsenų diena Druskininkuose

Penktadienį Druskininkų „Ryto“ gimnazijos 3Ė klasės mokiniai ir klasės auklėtojas Nerijus Dzingelevičius surengė netikėtą akciją – išdalijo 100 popierinių šypsenėlių druskininkiečiams. Akcija skirta paneigti mitui, kad trylikta diena penktadienis yra nesėkminga.

Akcijos simbolį – popierinę šypsenėlę – aktyvus jaunimas įteikė ir Druskininkų savivaldybės mero pavaduotojui Linui Urmanavičiui. „Žaviuosi kūrybingu ir iniciatyviu jaunimu. Džiugu, kad jauni žmonės nestokoja originalių idėjų ir įsitraukia į miesto kultūrinį gyvenimą. Dėkoju klasės auklėtojui, subūrusiam jaunimą. Šiandien jie sukūrė šventę sau ir kitiems“, – sakė L. Urmanavičius.

Popierinės šypsenos ir nuoširdūs gimnazistų palinkėjimai taip pat įteikti savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojai Violetai Grigorienei, Švietimo skyriaus vedėjui Jevgrafijui Samuchovui, vyriausiajai specialistei turizmui ir kultūrai Ingridai Griniūtei, kitiems savivaldybės darbuotojams. Mokiniai aplankė ir Druskininkų kultūros centrą, čia taip pat dalijo šypsenas ir palinkėjimus. Gatvėje sutikti druskininkiečiai plačiai šypsojosi ir gyrė netikėtą akciją.

Pasak akcijos sumanytojo mokytojo Nerijaus Dzingelevičiaus, mintis dovanoti šypsenas kilo siekiant paneigti mitus, kad penktadienis ir tryliktoji neša nesėkmes. „Šiandien gimnazijoje vyksta neformaliojo šveitimo diena, kai mokiniai ir auklėtojai ką nors veikia kartu. Kadangi penktadienis ir tryliktoji sutampa retai, šia netikėta proga sugalvojau organizuoti Šypsenų dieną“, – pasakojo N. Dzingelevičius. Paklaustas, kaip auklėtiniai priėmė idėją, Nerijus juokėsi, kad iš pradžių mintis atrodė netikėta, tačiau vėliau jaunimas aktyviai prisijungė prie akcijos.

N. Dzingelevičius atviravo, kad dirbant su jaunimu norisi atrasti dar nematytų raiškos formų. Pasiteiravus, ar kitą kartą, kai kalendoriuje pamatysime penktadienį ir tryliktą dieną, galima tikėtis iš gimnazistų naujų netikėtų staigmenų, klasės auklėtojas užtikrino, kad šią tradiciją būtinai pratęs. Kitą kartą penktadienis ir trylikta mėnesio diena sutaps lapkričio mėnesį.

Druskininkų sav. nuotr.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top