Pradinis / Lietuvos jaunimas / Talentingo moksleivio fotografijų paroda „Naktinis Vilnius“

Talentingo moksleivio fotografijų paroda „Naktinis Vilnius“

Šią savaitę sostinės savivaldybėje atidaryta talentingo moksleivio vilniečio Gabrieliaus Khiterer nuotraukų paroda „Naktinis Vilnius“.

Meras Remigijus Šimašius džiaugėsi, kad jauni gabūs žmonės turi savitą gražų Vilniaus matymą ir dosniai dalijasi juo su aplinkiniais.

„Viskas prasidėjo dar vaikystėje nuo pirmojo sesers padovanoto skaitmeninio vos 5-ių megapikselių fotoaparato. Kaskart eidamas į miestą pasiimdavau fotoaparatą ir fiksuodavau viską, kas prieš akis. Labiausiai pamėgau urbanistinę fotografiją. Visada norėjau parodyti savo gimtąjį miestą tokį, kokio jo dar niekas nematė, todėl nusprendžiau fotografuoti ir naktimis. Kai saulę pakeičia mėnulis ir danguje sužiba žvaigždės, Vilnius nušvinta visai kitomis spalvomis, viskas pasikeičia ir atsiranda vis daugiau galimybių padaryti išskirtinį kadrą“, – pasakojo Gabrielius.

Parodoje demonstruojamos naktinio Vilniaus fotografijos – dvejų pastarųjų metų jaunojo menininko darbai.

Paroda savivaldybės antrojo aukšto fojė bus eksponuojama iki gegužės 17 dienos. Kviečiame vilniečius ir miesto svečius apsilankyti parodoje ir atrasti dar nematytą Vilnių!

Vilniaus m. sav. inf.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top