Pradinis / Renginiai, pramogos / Europos dieną – nemokamos ekskursijos

Europos dieną – nemokamos ekskursijos

Siekiant šalies gyventojus paskatinti domėtis Europos Sąjungos investicijomis ir jų teikiama nauda, Lietuvoje, kaip ir kitose ES šalyse, gegužę organizuojamos atvirų durų dienos. Saugomų teritorijų nacionaliniame lankytojų centre gegužės 9-ąją skelbiama atvirų durų diena. Lankytojams bus nemokamai vedamos ekskursijos.

Saugomų teritorijų Nacionalinis lankytojų centras yra Antakalnio g. 25, Vilniuje, viename iš Sapiegų rūmų komplekso pastatų. Gerokai apgriuvęs pastatas, statytas XIX a. pabaigoje, buvo prikeltas naujam gyvenimui, jame įrengta įdomi ekspozicija. Įėjęs čia lankytojas pasijus tarsi gamtos apsuptyje: žolynai, paukščiai, žiogai aplinkui, o užvertus galvą – debesys. Gali įsivaizduoti, kad esi pievoje ar miške…

Medžių lajų take bei interaktyvioje Anykščių regioninio parko lankytojų centro ekspozicijoje gegužės 9-oji – irgi atvirų durų diena.  Europos dienos proga gidai jums suteiks nemokamas paslaugas ir supažindins su parko gamtos bei kultūros vertybėmis.

Norint aplankyti šiuos objektus, būtina iš anksto užsiregistruoti. Iki š. m. birželio 11 d. taip pat bus galima nemokamai apsilankyti ir kituose turistinės aplinkosaugos objektuose. Informaciją apie Lietuvoje planuojamus renginius galite rasti ES investicijų svetainės renginių kalendoriuje http://esinvesticijos.lt/lt/renginiai.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top