Close Menu
  • Pradinis
  • Naujienos
    • Emigrantai – Lietuvos dalis
    • Ne didmiesčių gyvenimas
    • Aktyvios bendruomenės – Lietuvos stiprybė
    • Lietuvos jaunimas
    • Kultūra
    • Baltiški papročiai šiuolaikiniame pasaulyje
    • Mokslas ir švietimas
    • Karjera
    • Aktualijos
    • Teisė
  • Žmonės
  • Lietuviai svetur
  • Nuomonė
  • Laisvalaikis
    • Kūrybos podiumas
    • Kelionės
    • Kūrybos kampelis
    • Grožis ir mada
    • Kinas, muzika, TV
    • Renginiai, pramogos
    • Knygos
    • Sportas
    • Lietuvos kampeliai
    • Patarimai
  • Namai
    • Šeima ir sveikata
    • Laikas Sau
    • Mūsų augintiniai
    • Augalų pasaulis
    • Receptai
    • Interjeras
Facebook Instagram
Facebook Instagram
Žurnalas Lietuvė
  • Pradinis
  • Naujienos
    • Emigrantai – Lietuvos dalis
    • Ne didmiesčių gyvenimas
    • Aktyvios bendruomenės – Lietuvos stiprybė
    • Lietuvos jaunimas
    • Kultūra
    • Baltiški papročiai šiuolaikiniame pasaulyje
    • Mokslas ir švietimas
    • Karjera
    • Aktualijos
    • Teisė
  • Žmonės
  • Lietuviai svetur
  • Nuomonė
  • Laisvalaikis
    • Kūrybos podiumas
    • Kelionės
    • Kūrybos kampelis
    • Grožis ir mada
    • Kinas, muzika, TV
    • Renginiai, pramogos
    • Knygos
    • Sportas
    • Lietuvos kampeliai
    • Patarimai
  • Namai
    • Šeima ir sveikata
    • Laikas Sau
    • Mūsų augintiniai
    • Augalų pasaulis
    • Receptai
    • Interjeras
Žurnalas
Žurnalas Lietuvė
Žurnalas
Šiuo metu esate:Pradžia»Mokslas ir švietimas»Tarptautinėje chemijos olimpiadoje iškovoti net 4 medaliai
Mokslas ir švietimas

Tarptautinėje chemijos olimpiadoje iškovoti net 4 medaliai

Komentarų: 02 Min Skaityti
Facebook Twitter Pinterest Telegram LinkedIn Tumblr El. paštas Reddit
Dalintis
Facebook Twitter LinkedIn Pinterest WhatsApp El. paštas

Lietuvos mokiniai toliau skina apdovanojimus tarptautinėse olimpiadose. Liepos 21–30 d. Riade, Saudo Arabijoje, vykusioje 56-ojoje tarptautinėje chemijos olimpiadoje Lietuvos komanda iškovojo 4 medalius: vieną aukso, vieną sidabro bei du bronzos.

Aukso medalį iškovojo Vilniaus licėjaus III gimnazijos klasės mokinys Justas Miliauskas (mokytoja Rasa Žemaitaitienė).

Sidabro medaliu apdovanotas Kauno technologijos universiteto gimnazijos IV gimnazijos klasės mokinys Pijus Tamošiūnas (mokytoja Birutė Maciulevičienė).

Bronzos medalius pelnė Kauno technologijos universiteto gimnazijos II gimnazijos klasės mokinys Tomas Razbadauskas (mokytoja Birutė Maciulevičienė) ir Vilniaus jėzuitų gimnazijos IV gimnazijos klasės mokinys Augustas Rinkevičius (mokytoja Skirmantė Bačinskienė).

„Didžiuojamės Lietuvos mokinių pergale. Tai jau ne pirmas mūsų šalies atstovų iškovotas aukso medalis šios olimpiados istorijoje“, – sako Gediminas Beresnevičius, Lietuvos mokinių dalyvavimą tarptautinėse olimpiadose organizuojančios Lietuvos neformaliojo švietimo agentūros (LINEŠA) Gebėjimų ugdymo skyriaus vedėjas.

Pasak jo, tokiais puikiais rezultatais galime didžiuotis ne tik dėl didelio mūsų mokinių įdirbio šioje gamtos mokslų srityje, bet ir dėl pastangų, kurias įdėjo daugelį metų mokinius tarptautinėms chemijos olimpiadoms ruošiantis Vilniaus universiteto chemijos ir geomokslų fakulteto prof. dr. Rimantas Raudonis bei jo komanda ir, žinoma, mokytojai, kurie visus metus stiprina mokinių žinias ir gebėjimus.

Lietuvos komandai vadovavo „Thermo Fisher Scientific“ darbuotojas Lukas Šteinys ir Vilniaus universiteto dėstytojas Denis Sokol.

56-ojoje tarptautinėje chemijos olimpiadoje dalyvavo mokiniai iš 87 valstybių.

Lietuvos neformaliojo švietimo agentūros inf. ir nuotr.

FacebookTweetPin
Dalintis. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Reddit WhatsApp Telegram El. paštas
Ankstesnis straipsnisBankas perspėja dėl plintančio naujo sukčiavimo būdo
Kitas straipsnis Motyvacinis interviu – veiksmingas metodas keičiant įpročius

Susiję straipsniai

Naujai formuojamos klasės Tarpdisciplininėje itin gabių mokinių ugdymo programoje

13 balandžio, 2026

KTU centrinių rūmų kieme – mokslo aukštumas simbolizuojantis meno kūrinys

3 balandžio, 2026

VU psichologė apie interneto sensacija tapusį beždžioniuką Punchą: „Be meilės neišgyventume“

2 kovo, 2026
Palikite komentarą Cancel Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

El. paštas

inekta@gmail.com

Pastaba
Mūsų Turinyje gali būti nuorodų į trečiųjų šalių turinį, trečiųjų šalių šaltinius, ar reklamos užsakovų turinį, už kurį mes neprisiimsime jokios atsakomybės. Nuoroda iš mūsų Turinio ar su Turiniu susijusių kitų Paslaugų į Trečiųjų šalių susietą turinį nereiškia, kad mes pritariame tokiam turiniui. Trečiųjų šalių tinklapiuose gali būti informacijos, su kuria mes nesutinkame, taip pat žalingos informacijos. Mes neteikiame jokių garantijų ar pareiškimų dėl Trečiųjų šalių susieto turinio. Už visą informaciją, kurią galite pasiekti per nuorodas į kitus tinklapius, atsako tik tie, kas pateikė tą turinį, ir jūs naršote ar naudojatės tokiu turiniu išimtinai savo rizika.
Nuorodos

lietuve.lt

 

© 2026 Žurnalas Lietuvė.
  • Apie mus
  • Reklama
  • Kontaktai

Įveskite aukščiau ir paspauskite Enter, kad ieškotumėte. Norėdami atšaukti, paspauskite Esc.