Pradinis / Ne didmiesčių gyvenimas / Telšiškius užbūrė svečių iš Izraelio koncertas

Telšiškius užbūrė svečių iš Izraelio koncertas

Vasaros vakarais žiūrovus džiuginę „Mėnesienos kuždesiai“ atsisveikino su trenksmu. Dėl  prasto oro į Žemaičių muziejų „Alka“ perkeltas renginys šįsyk abejingų nepaliko. Pasirodė ne tik kraštietės, bet ir svečiai iš Izraelio.

Literatūrinis ir muzikinis vakaras „Apie žmones, ilgesį, medžius ir vėją“ žavėjo klausytojus skambiomis eilėmis ir ypač puikia, profesionalia bei nuotaikinga muzika. „Mėnesienos kuždesiuose“ poezija skambėjo gitaros stygomis. „Tokio ypatingo renginio seniai nemačiau. Puikūs atlikėjai! Puikus koncertas!“ – kalbėjo renginyje dalyvavusi Jūratė.

Organizatoriai džiaugiasi, kad prastas oras žiūrovų neišgąsdino ir jų susirinko pilna muziejaus salė.

„Mėnesienos kuždesiuose“ dalyvavo rašytoja, publicistė ir scenaristė Daiva Vaitkevičiūtė, gimtąja žemaičių kalba rašanti poetė Zita Budrienė bei dainų autorius ir atlikėjas, gitaristas, kylanti muzikinė sensacija iš Izraelio, albumo „Goodbye song“ debiutantas Omeris Netzeris su grupe.

Profesionaliai grojantys vyrai stebino net daug mačiusius telšiškius. O. Netzeris su grupe savo muzikavimu sužavėjo publiką, žiūrovai ne sykį plojo atsistoję ir prašė pakartoti.

Atlikėjo muzika varijuoja tarp indie folkloro ir amerikietiškojo bliuzroko stilių, jo dainos skamba tarsi būtų sukurtos dulkėtuose laukiniuose Vakaruose, kurie iš tiesų yra taip toli nuo pajūrio miestelio Izraelyje, iš kur yra kilęs muzikantas. Atlikėjo dainos „Angel“, „Couldn‘t Love You More“ ir „Goodbye Song“ iš karto užbūrė klausytojus ir Izraelio radijo stotyse sukasi be paliovos, o pats O. Netzeris yra tituluojamas 2015 metų muzikiniu atradimu.

Renginį organizavo Karolinos Praniauskaitės viešoji biblioteka, partneriai – Izraelio valstybės ambasada ir Telšių kultūros centras, rėmėjos: Lietuvos kultūros ministerija ir Telšių rajono savivaldybė.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top