Pradinis / Renginiai, pramogos / Tituluota gražuolė žino, kaip apsiginti nuo vyrų

Tituluota gražuolė žino, kaip apsiginti nuo vyrų

Konkurso „Mis Lietuva 2013“ laimėtoja Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė TV3 laidos „Sportuok su mumis“ filmavimo metu nustebino dziudo imtynininką Karolį Baužą. Dukart Europos čempionato bronzos medalio laimėtojas nesitikėjo, kad ši gražuolė yra puikiai įvaldžiusi kovos meną.

Mergina sportininkui pademonstravo kelis savigynos veiksmus ir tituluotas sportininkas atsidūrė ant tatamio. Rūta – karė, todėl prikalbinti ją dalyvauti dziudo treniruotėje nebuvo sudėtinga.

„Su kovos menais susiduriu ne pirmą kartą. Esu krašto apsaugos savanorė, per pratybas yra tekę mokytis savigynos veiksmų. Daug ką man teko daryti. Pirmą kartą gyvenime miegojau baloje, miške, stačiau palapines ir, aišku, pirmąjį kartą gyvenime šaudžiau“, – pasakoja R. Mazurevičiūtė.

K. Bauža Rūtai parodė savigynos veiksmą, rekomendavo jį išmokti visoms moterims. Laidos vedėja Vlada Musvydaitė-Baranauskienė taip pat panoro jį išbandyti. Ji taip smarkiai spustelėjo K. Baužai kaklą, kad akimirką šiam pritrūko oro. Vėliau sportininkas juokavo, kad geriau nesiartinti prie tokių kovingų moterų. K. Bauža prisipažino nesitikėjęs, kad treniruotė su gražiausia Lietuvos mergina Rūta bus tokia smagi. „Maniau, kad ji nieko nenorės daryti, atsikalbinės, bet ji noriai mokėsi dziudo veiksmų“, – sakė jis.

Daugiausia pastabų R. Mazurevičiūtė iš K. Baužos sulaukė po bandymo užsliuogti virve. Niekaip to padaryti negalėjusiai merginai jis patarė stiprinti pilvo ir rankų raumenis. Pasisukus kalbai apie dietas ir svorio metimą, gražuolė su dziudo imtynininku greitai rado bendrą kalbą. Sportininkas kovoja svorio kategorijoje iki 90 kilogramų, todėl prieš kiekvienas varžybas turi laikytis griežto mitybos režimo.

„Karolis prisipažino, kad puikiai supranta dietų besilaikančių moterų vargus, nes svorio metimas jam pačiam yra viena iš sunkiausių užduočių. Dažniausiai per labai trumpą laiką reikia atsikratyti penkių, o kartais ir daugiau kilogramų. Dziudo imtynininkas žino įvairiausių gudrybių, kaip tai padaryti, pasidalijo jomis ir su mumis“, – intriguoja V. Musvydaitė-Baranauskienė.

Parengė Erika Vyšniauskaitė

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top