Pradinis / Sportas / Trylikametis iš Lazdijų – pasaulio čempionas

Trylikametis iš Lazdijų – pasaulio čempionas

Žinia apie tai, jog Pasaulio aerobinės gimnastikos čempionate, kuris birželio 13–19 dienomis vyko Pietų Korėjoje, Lazdijų sporto centro auklėtinis trylikametis Nojus Jarmala laimėjo 1-ąją vietą, jau ne vieną savaitę yra rajono sensacija. Šią savaitę pasaulinio lygio nugalėtojo laurus nuskynęs moksleivis kartu su savo trenere Gintare Sabaliauskiene bei Lazdijų sporto centro direktoriumi Dariumi Liaukevičium atvyko į Lazdijų rajono savivaldybę padėkoti savivaldybės merui Artūrui Margeliui už tai, kad remia jaunuosius talentus, suteikia jiems galimybę dalyvauti tokiuose brangiai kainuojančiuose čempionatuose kaip šis, vykęs Pietų Korėjoje.

Priėmimo metu meras džiaugėsi, kad vaikinas iš tokios mažos šalies kaip Lietuva, iš  mažyčio Lazdijų miesto pelnė tokį didelį pripažinimą. Nojui Jarmalai ir jo trenerei Gintarei Sabaliauskienei įteikė suvenyrų su savivaldybės atributika.

Lazdijų sporto centro aerobinės gimnastikos trenerė Gintarė Sabaliauskienė pasakojo, jog Nojų Jarmalą treniruoja jau penkerius metus. Per tą laiką vaikinas pasiekė tikrai puikių rezultatų. Pernai pirmąją vietą pelnė tarptautiniame aerobinės gimnastikos turnyre Čekijoje, poros rungtyje, šiemet pavasarį savo amžiaus grupėje vėl buvo nenugalimas tarptautiniame aerobikos čempionate Slovakijoje. O dabar atėjo ir pasaulinis pripažinimas. Gintarė Sabaliauskienė sakė, jog pernai kartu su Nojumi dalyvavo aerobinės gimnastikos stovykloje Italijoje. Ši stovykla daug padėjo tobulinant sportinius įgūdžius bei žinias. Išvyką į šią stovyklą taip pat finansavo Lazdijų rajono savivaldybė. Lazdijų sporto centro direktorius Darius Liaukevičius taip pat dėkojo merui už nuolatinę paramą ugdant jaunuosius centro sportininkus, nes, surėmus pečius, pasak jo, galima gerokai daugiau nuveikti.

Lazdijų r. sav. inf.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top