Pradinis / Renginiai, pramogos / Uostamiestyje Olesios Žuravliovos knygos pristatyme apsilankė ir Klaipėdos meras V. Grubliauskas

Uostamiestyje Olesios Žuravliovos knygos pristatyme apsilankė ir Klaipėdos meras V. Grubliauskas

Vienos prestižiškiausių makiažo ir įvaizdžio mokyklų įkūrėja, bestselerio autorė Olesia Žuravliova ketvirtadienio vakarą subūrė klaipėdiečius į savo naujos knygos „Makiažas be amžiaus ribų“ pristatymą.

Vakarą puošė didžiulis būrys žavingų svečių. Į knygos pristatymą atvyko Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas, aktorė Eglė Jackaitė, dizainerė Lina Zaveckienė ir „Lietuvos balso“ dalyvė Paulina Skrabytė. Kviestinė publika sublizgėjo stilinga apranga, mėgavosi „Coco Restobar“ aplinka ir sužinojo, kokia yra tikroji jaunystės paslaptis.

„Nuo pat pirmosios knygos išleidimo mąsčiau apie dabartinės knygos idėją. Ir jau dabar, po dvejų metų, pagaliau ją laikau savo rankose. Knygos pagrindinė mintis: „Jaunystė yra gamtos dovana. Amžius – meno kūrinys“ – taip savo antrąją knygą „Makiažas be amžiaus ribų“ pristatė Olesia Žuravliova.

Vakarėlio žvaigžde tapo Klaipėdos miesto mero žmona I. Grubliauskienė. Vizažo meistrė atliko įspūdingą makiažą. Gaivus ir švytintis veidas bei sodraus atspalvio lūpos suteikė garbės viešniai išskirtinumo bei žavesio. Publika pasisėmė naudingų patarimų, kaip puoselėti savo odą, kaip tinkamai ją paruošti makiažui ir koks makiažas yra tinkamas merginoms atsižvelgiant į jų amžių.

Fotografė Dominyka Ambroževičiūtė

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top