Pradinis / Interjeras / Užuolaidos per tris dienas: pasipuoškite namus originaliai

Užuolaidos per tris dienas: pasipuoškite namus originaliai

Namų atnaujinimas dažnai reikalauja ne tik daug išlaidų, bet ir laiko. Dar tiek pat prireikia kūrybingumo ir vaizduotės. Dėl šios priežasties didžiuosiuose šalies miestuose įmonės „Domus Lumina“ langų uždangų ekspertai teikia klientams paslaugą, kuria pasinaudojus namus būtų galima atnaujinti ne tik lengvai bei originaliai, bet ir labai greitai – vos per 3 darbo dienas, pasirinkus audinius iš specialaus katalogo.  

domuslumina.lt nuotr.

Tiek dieninės užuolaidos, tiek naktinės yra svarbi namų jaukumo ir funkcionalumo dalis. Jos efektyviai ir stilingai pridengia būsto langus, sukuria malonią namų atmosferą. Tačiau užuolaidų pasirinkimas dažnai nėra labai lengvas procesas. Įmonė Domus Lumina siūlo paslaugą – „Užuolaidos per 3 dienas“. Kodėl verta tuo pasinaudoti?

  • Greita paslauga.

Dažniausiai užuolaidų siuvimo procesas yra ilgas, reikalaujantis kantrybės laukiant galutinio rezultato. Paslauga „Užuolaidos per tris dienas“ – tai galimybė greitai gauti aukštos kokybės produktą.

  • Vertėtų įvertinti paslaugos patogumą.

Tam, kad pasirinkimo procesas neužtruktų, užuolaidų ekspertai siūlo profesionalias konsultacijas. Reikiama pagalba visada šalia, ypač kai nuspręsti, kokio tipo langų uždangos namams tiktų labiausiai, yra sunkiau, nei atrodo iš pradžių. Paslaugos patogumas taip pat pasižymi tuo, jog siuvamos tiek dieninės užuolaidos, tiek nakčiai skirtos langų uždangos.

  • Darbas atliekamas profesionalų.

Dar vienas privalumas – darbas atliekamas tiksliai geriausių užuolaidų siuvimo ekspertų, todėl galima užtikrinti, kad net ir per tokį trumpą laiką pagamintas produktas bus aukštos kokybės ir tiksliai pagal užsakymą.

  • Patogus pristatymas į namus.

Produktas gali būti pristatomas į bet kurią Lietuvos vietą, taip pat gali būti teikiamos montavimo paslaugos.

Užuolaidos bus pasiuvamos per 3 dienas nuo užsakymo datos

Įmonės „Domus Lumina“ užuolaidų ekspertai sudarė produktų katalogą, iš kurio galima išsirinkti patinkantį variantą. Užsakytos užuolaidos pristatomos tiesiai į namus per tris darbo dienas.

Darbą atlieka savo srities profesionalai, sukaupę nemažą įvairaus tipo užuolaidų siuvimo patirtį. Šiandien langų uždangos siuvamos itin kruopščiai. Klientui panorus, gali būti naudojami kelių sluoksnių audiniai, užtikrinantys ne tik produkto ilgesnį tarnavimą, bet ir efektyvią apsaugą nuo aplinkos garsų. Todėl ir dieninės užuolaidos, ir naktinės gali būti siuvamos taip, kad langų uždangos būtų ne tik dekoracinė, bet ir funkcionali priemonė namams papuošti.

„Domus Lumina“ langų uždangų ekspertai dirba tam, kad namai alsuotų jaukumu, o langų uždengimai būtų ne tik gražūs, bet ir praktiški, atliekantys savo funkciją. Todėl taip pat langams pridengti siūlomos ritininės užuolaidos (roletai), žaliuzės.

Namų atnaujinimas užuolaidomis – gera mintis

Svarbu paminėti, kad užuolaidos namų interjerui turi nemažai įtakos. Kiekvienai būsto patalpai jos gali suteikti jaukumo, įnešti subtilios elegancijos, padėti sukurti romantišką atmosferą miegamajame.

Jei norite sušvelninti būsto industrinį dizainą, svetainei rinkitės šviesias, tankaus audinio, minimalaus dizaino grindis siekiančias užuolaidas. Kabinti jas galite ant tradicinių vario spalvos karnizų žiedais, taip audinys kris gražiomis ir natūraliomis klostėmis.

Romantikos į miegamąjį įnešite, jei dienines užuolaidas drapiruosite kuo smulkesnėmis klostėmis. O naktinės užuolaidos šviesiuoju paros metu galėtų būti elegantiškai surišamos šonuose specialiais segikliais, virvelėmis ar kutais. Vertėtų derinti naktinių užuolaidų spalvą prie sienų spalvos, bet nesirinkti jos lygiai tokios pačios.

Taip pat galimi ir netradiciniai sprendimai, kurie namams suteiks modernumo. Miegamajame ar svetainėje galima rinktis lenktus karnizus, kurie leis įdomiau drapiruoti užuolaidų audinius, išvengti griežtų kampų, sušvelninti interjerą. Dar vienas variantas – karnizai su kartu įmontuotu apšvietimu. Toks sprendimas leistų sustiprinti romantišką atmosferą miegamajame, be to, taip pat atrodytų stilingai ir moderniai.

Jei vis dar svarstote dėl langų uždangų pasirinkimo naujame savo būste, o galbūt ieškote originalaus ir greito būdo atnaujinti namų interjerą, išbandykite paslaugą „Užuolaidos per tris dienas“ ir džiaukitės ne tik greitu, bet ir aukštos kokybės produktu. Užuolaidos, nesvarbu, skirtos dienai ar nakčiai, gali kardinaliai pakeisti Jūsų būsto aplinką.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top