Pradinis / Lietuvos jaunimas / Vaizdo klipas apie šalies regionus – moksleivių dovana Lietuvai

Vaizdo klipas apie šalies regionus – moksleivių dovana Lietuvai

4600 sekundžių bendros trukmės vaizdo klipai apie 38 skirtingus Lietuvos miestus bei miestelius – tiek moksleivių filmuotos medžiagos „sutilpo“ į 2 minučių vaizdo klipą „Jungiam Lietuvą“. Šis vaizdo klipas – bendra projekte „Jungiam Lietuvą“ dalyvavusių 700 moksleivių ir projektą finansavusios bendrovės BTA dovana šimtmetį švenčiančiai Lietuvai.

A. Tapinas. Šilutės Vydūno gimnazija

„Keturis mėnesius trukęs projektas „Jungiam Lietuvą“ atskleidė, kad Lietuvos ateitis kuriama ne tik didmiesčiuose, bet ir mažesniuose miesteliuose bei gyvenvietėse, kur besimokantys būsimieji šalies lyderiai siekia puoselėti savo krašto gerovę. Prie iniciatyvos prisijungė per 700 moksleivių iš visų 10 apskričių, o daugiausia laurų nuskynė jaunųjų kūrėjų komandos iš mažesnių miestelių“, – sakė draudimo bendrovės BTA direktorius Tadeušas Podvorskis.

Iniciatyvoje dalyvavo moksleivių komandos iš 40 mokyklų ir gimnazijų, veikiančių 38 skirtinguose šalies regionuose. Dalyviai sukūrė 46 šimto sekundžių trukmės vaizdo klipus apie savo gimtąjį kraštą. Iš šių kūrinių ir sumontuotas vaizdo klipas „Jungiam Lietuvą“, į vientisą mozaiką sujungiantis moksleivių akimis pamatytus skirtingus šalies miestus, miestelius bei kaimus.

Daugiau nei 18 tūkst. interneto vartotojų balandžio mėnesį išrinko 25 geriausius moksleivių vaizdo klipus. Jų autoriai kartu su savo klasėmis pakviesti į Valdovų rūmuose rengiamus edukacinius žaidimus. Ekskursijose į Valdovų rūmus iš viso dalyvavo per 600 moksleivių, o čia vykusių edukacinių žaidimų nugalėtojai laimėjo diskusijas savo mokyklose su visuomenės veikėjais Andriumi Tapinu, Gabrieliu Liaudansku-Svaru ir Benediktu Vanagu.

„Jaunoji karta – ne tik kūrybinga, bet ir patriotiška. Jų įsitraukimas leidžia tikėtis, kad šiai kartai kuriant ateities Lietuvą nebus skirstymų į pažengusius ir atsilikusius regionus – Lietuva liks viena ir vieninga“, – sakė iniciatyvos „Jungiam Lietuvą“ ambasadorius, grupės „G&G Sindikatas“ lyderis G. Liaudanskas-Svaras.

Iniciatyvos „Jungiam Lietuvą“ nugalėtojomis tapo Jurbarko r. Viešvilės pagrindinė mokykla, Alytaus Jotvingių gimnazija, Ukmergės Jono Basanavičiaus gimnazija, Švėkšnos „Saulės“ gimnazija bei Šilutės Vydūno gimnazija.

Visus iniciatyvoje dalyvavusių Lietuvos moksleivių sukurtus vaizdo klipus apie savo kraštą galima peržiūrėti svetainėje www.jungiamlietuva.lt.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top