Pradinis / KARJERA / Verslininkėms skatinti – stipendijos

Verslininkėms skatinti – stipendijos

Vadovai vyrai yra vis dar labiau pageidaujami nei moterys. „Sodros“ 2021 m. IV ketvirčio duomenimis, tik trečdalio šalies įstaigų, įmonių bei organizacijų aukščiausio lygio vadovės yra moterys. „Visa“ norėdama pakeisti padėtį skatina šią problemą vis aštriau kelti viešumon ir gerinti verslo sąlygas moterims.

Elena Fadeeva

„Visa“ pradeda iniciatyvą „She’s Next“, kurios metu keturiems nedideliems moterų valdomiems verslams Baltijos šalyse bus skirtos keturios 10 000 eurų stipendijos ir po 5000 eurų įmonių viešinimo projektams.

„Mūsų iniciatyva yra itin veiksminga, nes ji ne tik atkreipia visuomenės dėmesį į moteris versle, bet ir paskatina jas stipendijomis, suteikia naujų verslo organizavimo bei plėtros įgūdžių“, – sako Elena Fadeeva, rinkodaros vadovė Šiaurės ir Baltijos šalyse. Keturiems moterų valdomiems verslams bus skirtos 10 000 eurų stipendijos ir po 5000 eurų verslui viešinti, o verslų vadovės visus metus galės dalyvauti „IFundWomen“ verslo mentorystės programoje.

Šią iniciatyvą „Visa“ vykdo kartu su nepriklausomu Baltijos šalių banku „Luminor“ ir pasauline finansavimo platforma „IFundWomen“. Pretenduojančios į stipendiją įmonės turi būti registruotos Lietuvoje, veikti bent vienus metus ir turėti savo fizinę arba virtualią atstovybę. Svarbiausia, kad bent 51 proc. įmonės priklausytų moterims. Paraiškas dėl stipendijos galima teikti nuo rugpjūčio 18 iki rugsėjo 30 dienos.

„She’s Next“ yra naujausia „Visa“ iniciatyva Baltijos šalyse, kuri didelį dėmesį skiria lyčių lygybei ir vienodoms galimybėms versle. 2018 metais „Visa“ pranešė apie daugiametę partnerystę su UEFA ir tapo pirmąja UEFA moterų futbolo rėmėja.

Daugiau apie iniciatyvą visa.lt/shesnext.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top