Pradinis / KARJERA / Viena didžiausių JAV medicinos technologijų kompanijų Lietuvoje įdarbins 400 darbuotojų

Viena didžiausių JAV medicinos technologijų kompanijų Lietuvoje įdarbins 400 darbuotojų

2020 m. pabaigoje verslo paslaugų centrą Vilniuje įkūrusi JAV medicinos technologijų bendrovė „Dexcom“ dar šiemet žada įdarbinti beveik 200 specialistų, o iki 2023 m. planuoja komandą išauginti iki 400 darbuotojų. Nuolatinės gliukozės stebėsenos, skirtos diabetu sergantiems žmonėms, technologijų lyderė didžiausią plėtrą numačiusi produkto techninio aptarnavimo, priežiūros, kokybės ir finansų komandose.

Rūta Ivanauskienė

„Dexcom“ personalo vadovė Rūta Ivanauskienė pažymi, nors šiuo metu pasaulinėje darbo rinkoje pastebimas tam tikrų specialistų stygius, tarp potencialių  darbuotojų pastebima tendencija – jie neskuba priimti gauto pasiūlymo, prieš tai neišsiaiškinę,  ar jų darbo vieta suteiks prasmę, ne tik užtikrins stabilumą.

„Anksčiau tokios papildomos naudos kaip sveikatos draudimas, finansiniai priedai, renginiai, laisvos dienos bei, žinoma, konkurencingas atlyginimas padėdavo pritraukti darbuotojus, tačiau dabar tai – higiena, kurios tikimasi iš kiekvieno darbdavio. Šiuo metu į darbo pokalbius atėję žmonės klausia, kokia yra mūsų misija, – jie ieško prasmingo darbo ir šis aspektas įgauna vis daugiau reikšmės bei lemia kandidato pasirinkimą“, – pasakoja ji.

Anot R. Ivanauskienės, „Dexcom“ gaminami nuolatinės gliukozės matuokliai kasdien gelbsti daugybę diabetu sergančių žmonių gyvybių. Šios bendrovės specialistai ne tik nuolat padeda produkto naudotojams, susiduriantiems su ligos keliamais iššūkiais, bet ir tuo pat metu įgyvendina reikšmingą bendrovės misiją – suteikia galimybę tinkamai kontroliuoti diabetą bei gyventi visavertį gyvenimą. Todėl kalbant su kandidatais didžiausias dėmesys skiriamas empatiškiems ir mokantiems įsiklausyti specialistams, nes tik tokiu būdu bendrovė gali visiškai suprasti ir atitikti klientų poreikius. 

Vilniuje įsikūręs pagrindinis „Dexcom“ verslo operacijų ir klientų aptarnavimo centras teiks paslaugas Europos, Afrikos ir Artimųjų Rytų regionams, daugiausia žmonių bendrovė pasamdys į produktų techninio aptarnavimo, produktų priežiūros ir kokybės bei finansų komandas. Artimiausiuose planuose – projektų valdymo, robotinių procesų automatizavimo ir žmogiškųjų išteklių valdymo komandų augimas.

Darbuotojų paieškoje neliko geografinių ribų

Pašnekovės teigimu, šiuo metu tiek Lietuvoje, tiek visame pasaulyje fiksuojamas itin didelis darbuotojų trūkumas. Nors pandemija smarkiai pakoregavo nusistovėjusius darbuotojų samdymo procesus, kartu suteikė ir abipusės naudos darbdaviams bei kandidatams – bendrovė naujus kolegas priima nepaisydama geografinių ribų.

„Nauja realybe tapęs nuotolinis darbas lėmė sumažėjusį darbuotojų vietos aktualumą bei ištrynė anksčiau buvusias jų paieškos lauko ribas. Būtent dėl to naujus komandos narius samdome visoje Lietuvoje, jiems siūlydami nuotolinio ar hibridinio darbo galimybę. Ir nors prioritetą teikiame vietiniams talentams, specialistų ieškome ir užsienyje bei kviečiame juos persikelti čia“, – sako „Dexcom“ personalo vadovė.

Lietuvą pasirinko dėl talentų profesionalumo ir reguliacinės sistemos

Kalbėdama apie bendrovės pasirinkimą įsikurti Lietuvoje, „Dexcom“ personalo vadovė akcentuoja didelį profesionalų pasirinkimą, išplėtotą gyvybės mokslų sektorių ir tolesnės plėtros galimybes.

„Dexcom“ nuolat ieško naujų galimybių bendrovės augimui ir plėtrai į naujas rinkas, siekdama padidinti teikiamų paslaugų prieinamumą esamiems ir potencialiems klientams. Pasirinkome paslaugų centrą įkurti Lietuvos sostinėje, kuri išsiskyrė palankiomis sąlygomis verslo vystymui bei aukštų kompetencijų turinčiais specialistais. Pastarasis rodiklis mums itin svarbus numatant ateities komandos plėtrą – vien šįmet planuojame įdarbinti 200 savo srities specialistų“, – teigia R. Ivanauskienė.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top