Pradinis / Renginiai, pramogos / Vilniaus senjorus džiugino nemokamos ekskursijos

Vilniaus senjorus džiugino nemokamos ekskursijos

Senjorai yra visuomenės grupė, kuriai labai reikia draugiško žvilgsnio. Senjorus globoja įvairios organizacijos, kurios suteikia būtiną pagalbą, tačiau jie dažnai neturi galimybės įsilieti į kultūrinį miesto gyvenimą ir pajusti pažinimo džiaugsmą.

Dvi senjorų organizacijos šiemet turėjo galimybę suburti grupes į ekskursijas po Vilniaus senamiestį. Tęsdami prieš ketverius metus pradėtą tradiciją, rašytoja Kristina Sabaliauskaitė ir Vilniaus turizmo informacijos centras surengė nemokamas ekskursijas pagal istorinius romanus „Silva rerum“. Šiemet ekskursijose dalyvavo senjorai ir savanoriai iš Maltos pagalbos ordino tarnybos bei BĮ Vilniaus miesto socialinės paramos dienos centro „Atgaiva“.

„Manau, kad pakvietimas į ekskursiją pagal istorinį romaną „Silva rerum“ buvo išties maloni staigmena kiekvienos organizacijos globojamiems senjorams. Tikiuosi, kad senjorai įvertino šią puikią dovaną, o savanoriams dar kartą ištarėme „ačiū“ visų mūsų vardu“, – sako Vilniaus turizmo informacijos centro direktorė Jolanta Beniulienė.

Ekskursijose dalyvavo per 50 senjorų. Jie džiaugėsi įdomiais gidų pasakojimais ir puikiai praleistu laiku. Ypač senjorus nustebino ir pradžiugino ekskursijos pabaigoje įvykęs netikėtas susitikimas su rašytoja ir nemokamų ekskursijų senjorams iniciatore Kristina Sabaliauskaite.

Organizatorių nuotr.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top