Pradinis / Renginiai, pramogos / Naujuosius metus pasveikins eketėse

Naujuosius metus pasveikins eketėse

Atšalo oras, o nebijantieji tokiu oru maudytis atviruose telkiniuose tik džiaugiasi, kad vyrauja minusinė temperatūra, pasnigo.

Sausio 1 dieną Lietuvos sveikuolių sąjunga kviečia tradiciškai išsimaudyti savo vietovėse lediniame vandenyje, taip solidarizuojantis su kitų šalių maudynių mėgėjais. Pirmą 2016 metų dieną maudynės vyks visoje Lietuvoje: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje, Alytuje, Tauragėje, Ukmergėje, Pakruojyje, Elektrėnuose ir kitur. Daugiau informacijos apie maudynių vietoves galima rasti Sveikuolių sąjungos interneto svetainėje.

Solidarumo maudynės pirmą metų dieną Lietuvoje pradėtos rengti 1997 metais, kai Lietuvos sveikuolių sąjungos prezidentas Dainius Kepenis apsilankė Bostone ir sutarė su ten esančiais žiemos maudynių propaguotojais solidarizuotis savo vietovėse pasineriant į šaltą vandenį.

„2016 metus Lietuvos sveikuolių sąjunga paskelbė Sąmoningos tėvystės metais, todėl mes raginame visus sausio 1-ąją dieną burtis į šeimyniškas ruonių maudynes savo vietovėse ir pratęsti tradiciją drauge išsimaudant ir pasveikinant Naujuosius metus eketėse. Tai įžanga ir į vasario mėnesį vykstančią grūdinimosi bangą bei didžiąsias maudynes, kurios vyks Palangoje vasario 13 dieną“, – sako maudynių iniciatorius D. Kepenis.

Juozas Dapšauskas, Lietuvos sveikuolių sąjunga

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top