Pradinis / Renginiai, pramogos / Vilniečių dovana Kaunui atkeliavo Neries upe

Vilniečių dovana Kaunui atkeliavo Neries upe

Valstybės dienos proga Kauną pasiekė iš sostinės Neries upe parplukdytos dovanos. Sugaišę tris paras ir baidarėmis įveikę kone 180 kilometrų, projekto „Upės korys“ iniciatoriai praėjusį penktadienį buvo sutikti prie pėsčiųjų tilto, vedančio į Nemuno salą.

Svečius pasitikusiems miesto vadovams įteiktos trispalvės kėdutės. Jos iš karto sumontuotos Nemuno krantinėje, priešais „Žalgirio“ areną. Planuojama, jog įrengus daugiau kėdučių ir iš jų sukūrus tautinį ornamentą, ši vieta primins amfiteatrą, jame vyks įvairūs pasirodymai.

„Kėdutės primena bičių korį, o, kaip žinome, bitės yra patys bendruomeniškiausi gyvūnai, todėl mes iš jų turime daug ko išmokti. Mes patys turime kurti jaukią aplinką. Vilniuje, Neries pakrantėje, įrengtos kėdutės sulaukė didelio dėmesio, tikimės, jog ši idėja prigis ir Kaune“, – teigė vienas iš projekto iniciatorių, dizaineris Vytautas Puzeris.

„Ačiū už gražią idėją, tikiu, jog mes būsime tie, kurie bendromis pastangomis lipdysime bendrą korį“ , – sakė Kauno mero pavaduotojas Povilas Mačiulis.

Liepos 1-ąją į baidarių žygį išsiruošę keliautojai tikino, jog norintieji pamatyti kvapą gniaužiantį Neries upės kraštovaizdį turi būtinai išbandyti šią pramogą. „Kelionei išties reikėjo vidinės motyvacijos, bet mes turėjome kilnią misiją, tad plaukti nebuvo sunku. Pati upė ir jos apylinkės tikrai nuostabios. Jei norite pamatyti Lietuvos gamtą – tikrai verta plaukti“, – sakė V. Puzeris.

Projekto sumanytojai pabrėžia, kad kėdutės bus naudojamos ilgus metus, nes yra pagamintos iš kokybiškų medžiagų ir atsparios gamtos poveikiui.

Kauno m. sav. inf.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top