Pradinis / Grožis ir mada / Vilniuje varžėsi makiažo ir šukuosenų meistrai: sukurti įvaizdžiai prikausto dėmesį

Vilniuje varžėsi makiažo ir šukuosenų meistrai: sukurti įvaizdžiai prikausto dėmesį

Praėjusią savaitę, birželio 17 d., Vilniuje praūžė tarptautinio įvaizdžio konkurso „Best Beauty Look 2019“ apdovanojimų vakaras. Jo metu buvo išdalyti prizai geriausiems makiažo ir šukuosenų meistrams.

Net 36 dalyviai iš Lietuvos, Ukrainos, Jungtinės Karalystės, Lenkijos ir Rusijos konkursui pateikė savo darbus ir varžėsi trijose rungtyse – nuotakos įvaizdžio, raudonojo kilimo ir karališkųjų Askoto lenktynių. Gausi ir kompetentinga komisija, sudaryta net iš 14-os makiažo ir šukuosenų meistrų, stiliaus ir mados ekspertų, ir vadovaujama maestro Juozo Statkevičiaus, rinko geriausius. Apdovanojimų vakare taip pat buvo įteikti publikos prizai bei konkurso rėmėjos grožio mokyklos „Estetikos meistrai“ specialūs prizai.

Konkurso dalyviai daug ir sunkiai dirbo, kad konkursui galėtų pateikti net tris savo darbo fotografijas. Tai buvo tikra grožio, stiliaus ir komandinio darbo šventė. Prie kiekvieno darbo dirbo mažiausiai po tris žmones, tad ir Apdovanojimų vakare buvo įteikti atskiri prizai vizažo ir šukuosenų meistrams. Konkurso komisija buvo itin reikli ir objektyvi – vertinimui visi darbai buvo pateikti užkoduoti, o autorių pavardės buvo paskelbtos tik Apdovanojimų vakaro metu.

Šio konkurso nugalėtojai namo išsinešė ne tik taures ir diplomus, bet ir gausybę dovanų, kurių nepagailėjo konkurso organizatoriai. Įspūdingiausia dovana visi vieningai pripažino Juozo Statkevičiaus naujausią knygą su maestro palinkėjimais. Prizininkai taip pat sulaukė dovanų, leisiančių toliau kelti kvalifikaciją ir gilintis į grožio pasaulio paslaptis, – jie buvo pakviesti dalyvauti kursuose ir mokymuose, išvažiuojamuosiuose seminaruose, grožio mokyklos „Estetikos meistrai“ vizažo mokymų programose bei tarptautinėje grožio stovykloje Odesoje (Ukraina).

Apdovanojimo vakaro metu konkurso dalyviai ir svečiai grožėjosi konkursantų darbų paroda, diskutavo apie naujausias stiliaus bei mados tendencijas ir dalijosi profesiniais patarimais. Visi pripažino, kad tokie konkursai suburia grožio industrijos atstovus ir padeda augti naujai profesionalų kartai, kuri siekia įgyti pripažinimą net tik Lietuvos, bet ir tarptautiniuose vandenyse.

Organizatorių nuotr.

4 komentarai

  1. Labai gaila, kad ne visu prizininku nuotraukos yra ikeltos 🙁

  2. Patys geriausi įspūdžiai‼😊 Visi darbai buvo nerealūs 🌸 gražūs! Likau sužaveta talentingų meistrų darbais ir konkurso orgsnizavimų 👏👏👏 Šaunuoliai‼Gaila,kad nevisas darbus įkėlė.

  3. Apsoliuciai geriausias kada vykes makiazo konkursas Lietuvoje!!! Esu labai dekingas Jolantai S. Uz organizavima! Daugiau tokiu geru ir teisigu konkursu Lietuvoj ! 🙂

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top
%d bloggers like this: