Pradinis / Renginiai, pramogos / Vyksta magiška vasaros fiesta „Yaga Gathering 2014“

Vyksta magiška vasaros fiesta „Yaga Gathering 2014“

Ketvirtadienį, liepos 31 dieną, prasidėjo muzikos, menų ir alternatyvaus gyvenimo būdo festivalis „Yaga Gathering 2014“. Vakare prie pagrindinės festivalio scenos vyko šios vasariškos šventės atidarymas. Visas būrys naujojo cirko artistų ir entuziastų surengė teatralizuotą ugnies ir fejerverkų šou. Netrūko ir akrobatinių elementų.

Gera žinia tiems, kurie nespėjo į festivalio atidarymo šventę: likusiomis festivalio dienomis bus dar daugiau puikių pasirodymų, pramogų, muzikos ir edukacinių veiklų. Tradiciškai festivalyje veikia dvi muzikos scenos – pagrindinė ir ramybės. Šiemet čia pasirodys per 100 atlikėjų iš daugiau nei 20 šalių. Sveikatingumo erdvėje vyks jogos, meditacijos ir kiti užsiėmimai kūnui ir sielai. Drąsiausi šventės dalyviai galės išbandyti save eidami per žarijas ar stiklus. Amatų dirbtuvėse bus galima išmokti patiems pasigaminti natūralios kosmetikos priemonių, kaukę, nuotaikų lėlę, sapnų gaudyklę ir daug kitų dalykų. Dalyvių laukia įvairios vandens pramogos.

Vietoje nestovintis festivalis „Yaga Gathering“ šiemet į programą įtraukė dvi visiškai naujas temines erdves – naujojo cirko sceną ir idėjų erdvę. Oro akrobatika, vaikščiojimas lynu, važiavimas vienaračiu, vaikščiojimas kojūkais, šiuolaikinio cirko trupės „Antigravitacija“ spektaklis – tai tik dalis to, ką bus galima išvysti ar net patiems išbandyti naujojo cirko scenoje. Idėjų erdvėje kelias valandas per dieną verslo kūrėjai, menininkai ir net keliautojai aplink pasaulį skaitys pranešimus ir kvies visus įsitraukti į diskusijas.

Festivalis „Yaga Gathering 2014“ vyksta liepos 31–rugpjūčio 4 dienomis nuostabiame gamtos kampelyje prie Spenglos ežero, Ežeraičio miške (Varėnos raj.).

Organizatorių inf.
Nuotraukos – „Goodlife photography“

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top