Pradinis / Kinas, muzika, TV / „X faktoriaus“ dalyvė Kristina Jakimavičiūtė: „Muzika mane išgelbėjo“

„X faktoriaus“ dalyvė Kristina Jakimavičiūtė: „Muzika mane išgelbėjo“

Populiariausias Lietuvoje muzikinis projektas „X faktorius“ šį sekmadienį 19.30 val. TV3 žiūrovus vėl pakerės ir stebins naujų talentų pliūpsniu. Dainingi dalyviai nepaliks abejingų – sužavėti bus ne tik teisėjai

Tarp „X faktoriaus“ dalyvių daugybė tokių, kurie muzikuoja nuo mažų dienų ar muziką atrado vos prieš kelerius metus. Yra ir tokių, kuriems muzika padėjo ištverti didžiausias gyvenimo negandas.

Kristina Jakimavičiūtė į „X faktoriaus“ atranką atvyko iš Vilniaus. 21-erių mergina šiuo metu darbą derina su studijomis. Vaikystėje didžiausia Kristinos aistra buvo sportas. Jau pirmoje klasėje ji lankė kvadrato, krepšinio būrelius, o šiuo metu žaidžia tinklinį. „Niekada nesiskyriau su kamuoliu“, – sako mergina.

Kristina užaugo su trimis broliais, tad aistra sportui visai nestebina. Muzika merginos gyvenime taip pat buvo labai svarbi. „X faktoriaus“ dalyvė lankė muzikos mokyklą. Tiesa, soliste nebuvo, tad TV3 projektas jai – tikras iššūkis.

Būdama vos 12 metų, mergaitė neteko tėčio. „Buvo sunku. Kai esi vaikas, į viską reaguoji kitaip nei suaugęs. Vaikas išgyvena kitaip. Todėl aš pabėgau į muziką. Man tai padėjo nepasimesti, nepaklysti“, – tramdydama emocijas „X faktoriuje“ kalbės mergina.

„Gal šiek tiek baisoka, bet muzika tuo laikotarpiu mane išgelbėjo. Todėl aš noriu jai už tai atsidėkoti“, – atvirai kalbės vilnietė.

Visi Kristinos išgyvenimai liko praeityje. Galbūt liko tik įprotis neparodyti aplinkiniams, ką jauti iš tiesų. Tačiau Kristina sako, kad taip turi būti: giliai įkvepi ir eini į sceną. „X faktoriaus“ teisėjus vilnietė bandys sužavėti Adelės daina „Make You Feel My Love“.

Kaip merginos pasirodymą įvertins projekto teisėjai? Ar Kristina sulauks bent trijų „taip“, garantuojančių bilietą į kitą projekto etapą? Tai sužinosime jau šį sekmadienį per TV3.

„Foto Pro“ nuotr.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top