Close Menu
  • Pradinis
  • Naujienos
    • Emigrantai – Lietuvos dalis
    • Ne didmiesčių gyvenimas
    • Aktyvios bendruomenės – Lietuvos stiprybė
    • Lietuvos jaunimas
    • Kultūra
    • Baltiški papročiai šiuolaikiniame pasaulyje
    • Mokslas ir švietimas
    • Karjera
    • Aktualijos
    • Teisė
  • Žmonės
  • Lietuviai svetur
  • Nuomonė
  • Laisvalaikis
    • Kūrybos podiumas
    • Kelionės
    • Kūrybos kampelis
    • Grožis ir mada
    • Kinas, muzika, TV
    • Renginiai, pramogos
    • Knygos
    • Sportas
    • Lietuvos kampeliai
    • Patarimai
  • Namai
    • Šeima ir sveikata
    • Laikas Sau
    • Mūsų augintiniai
    • Augalų pasaulis
    • Receptai
    • Interjeras
Facebook Instagram
Facebook Instagram
Žurnalas Lietuvė
  • Pradinis
  • Naujienos
    • Emigrantai – Lietuvos dalis
    • Ne didmiesčių gyvenimas
    • Aktyvios bendruomenės – Lietuvos stiprybė
    • Lietuvos jaunimas
    • Kultūra
    • Baltiški papročiai šiuolaikiniame pasaulyje
    • Mokslas ir švietimas
    • Karjera
    • Aktualijos
    • Teisė
  • Žmonės
  • Lietuviai svetur
  • Nuomonė
  • Laisvalaikis
    • Kūrybos podiumas
    • Kelionės
    • Kūrybos kampelis
    • Grožis ir mada
    • Kinas, muzika, TV
    • Renginiai, pramogos
    • Knygos
    • Sportas
    • Lietuvos kampeliai
    • Patarimai
  • Namai
    • Šeima ir sveikata
    • Laikas Sau
    • Mūsų augintiniai
    • Augalų pasaulis
    • Receptai
    • Interjeras
Žurnalas
Žurnalas Lietuvė
Žurnalas
Šiuo metu esate:Pradžia»Kinas, muzika, TV»„X Faktoriuje“ savo komandą renkantis A. Mamontovas: „Visada vadovaujuosi intuicija“
Kinas, muzika, TV

„X Faktoriuje“ savo komandą renkantis A. Mamontovas: „Visada vadovaujuosi intuicija“

ATNAUJINTA:9 lapkričio, 2017Komentarų: 03 Min Skaityti
Facebook Twitter Pinterest Telegram LinkedIn Tumblr El. paštas Reddit
Dalintis
Facebook Twitter LinkedIn Pinterest WhatsApp El. paštas

Jau šį sekmadienį prie ekranų pakvies TV3 muzikinis projektas „X Faktorius“. Reitingų viršūnėse karaliaujantis šou ir šią savaitę nepaliks abejingų. Sekmadienį žiūrovai išvys aistrų ir emocijų kupiną projekto etapą „Kėdžių iššūkis“. Komandą sau iš vaikinų kategorijos rinksis projekto teisėjas Saulius Urbonavičius-Samas.

Pretendentų – 10, kėdžių – tik 3. Kurie laimingieji taps „X Faktoriaus“ finalininkais ir kovos tiesioginiuose eteriuose?

Didžiausia šio sezono intriga – populiariausias visų laikų Lietuvos atlikėjas Andrius Mamontovas „X Faktoriuje“ bus penktasis teisėjas – rinks savo komandą ir bus jos mokytojas. A. Mamontovas – retas svečias televizijoje ir tai, kad dainininkas sutiko tapti „X Faktoriaus“ dalimi, projektui yra didelė dovana.

„Televizija man visada buvo ir yra labai įdomi erdvė. Tiesiog nesinori dalyvauti bet kur ir bet kada, todėl kruopščiai renkuosi pasiūlymus, kurių sulaukiu. Kažkada dalyvavau TV3 muzikiniame realybės šou „Dangus“. Iš jo liko labai geri prisiminimai, nors esu kiek skeptiškas muzikinių konkursų atžvilgiu. Bet būtent dėl to kartais reikia peržengti per save ir pabandyti pamatyti dalykus naujai“, – savo apsisprendimą dalyvauti „X Faktoriuje“ aiškina A. Mamontovas.

Naujasis „X Faktoriaus“ teisėjas rinksis sau komandą iš tų, kurie nepateks pas kitus teisėjus. „Andriaus rinktinė“ – taip vadinsis A. Mamontovo suburta komanda. Įdomu tai, kad „Kėdžių iššūkyje“ kovojantys nežinos, kad juos stebi A. Mamontovas ir tai, jog jis rinks komandą iš etapo neįveikusių dalyvių. Šią sezono naujieną dalyviai sužinos tik pasibaigus „Kėdžių iššūkio“ etapui. Visi jie varžysis trokšdami tapti  Sauliaus Urbonavičiaus-Samo, Marijono Mikutavičiaus, Justės Arlauskaitės-Jazzu ar Sauliaus Prūsaičio komandos nariais.

Šį sekmadienį A. Mamontovui bus svarbus kiekvienas S. Urbonavičiaus-Samo sprendimas. Jei tik Samas pražiopsos talentą ir neleis užimti išsvajotosios kėdės, A. Mamontovas galės jį įtraukti į savo renkamos naujos kategorijos kandidatų gretas. „X Faktoriuje“ konkurencija verda ne tik tarp dalyvių, bet ir tarp teisėjų. Juk kiekvienas nori surinkti stipriausią komandą ir tapti tuo, kuris atves „X Faktoriaus“ dalyvį į pergalę.

A. Mamontovas sako, kad savo komandą burs remdamasis intuicija. Penktasis „X Faktoriaus“ teisėjas yra padėjęs žengti pirmuosius žingsnius ne vienam Lietuvos atlikėjui, o jo pamokos scenos naujokams bus neįkainojamos. Kurie projekto dalyviai turi daugiausia šansų tapti „Andriaus rinktinės“ nariais?

„Visada vadovaujuosi intuicija. Scenoje ne viską įmanoma vertinti objektyviai. Kiekvienas žmogus tas pačias dainas vertina ir suvokia skirtingai. Man svarbu, kokį jausmą klausytojui atneša atlikėjas. Norisi pasirinkti žmones, kuriems jaučiu galįs kažką duoti, bet kurie taip pat savyje jau turėtų tam tikras savybes. Išankstinių kriterijų neturiu, todėl mano atsakymas į jūsų klausimą turbūt skamba miglotai“, – šypsosi „X Faktoriaus“ teisėjas.

A. Mamontovas įsitikinęs, kad būsimas „X Faktoriaus“ nugalėtojas turi būti ne tik muzikalus. Jis taip pat turi būti kantrus, ištvermingas, gebėti nepasiduoti ir nebijoti klysti. „Nesvarbu, ar laimėsite, ar ne, pasistenkite kuo daugiau išmokti ir pamatyti. Susipažinkite su pramogų pasaulio žmonėmis. Pažintys ir draugiški santykiai čia lemia daug. Stebėkite, kaip viskas veikia. Kas, kaip ir kur susijungia, kad išeitų geras pasirodymas. Klausykite, ką kalba prodiuseriai, ir atsirinkite, kas jums tinka. Stebėkite, kaip dirba ir mąsto žinomi žmonės, kurie šalia“, – patarimais su projekto dalyviais dalijasi teisėjas.

TV3 nuotr.

 

FacebookTweetPin
Dalintis. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Reddit WhatsApp Telegram El. paštas
Ankstesnis straipsnisEkonomistė I. Skačkauskaitė: „Piką pasiekėme – infliacija nebeturėtų augti“
Kitas straipsnis Dėmesio finansiniam raštingumui stygius mokyklose – problemų kompleksas ateityje

Susiję straipsniai

LUX Europos kino programoje – „Oskaru“ ir kitais apdovanojimais įvertinti filmai

17 balandžio, 2026

Jaunoji lietuvė Gabrielė Butkaliuk dainuoja Carnegie Hall: istorija prasidėjo nuo šeimos svajonės

11 kovo, 2026

M.A.M.A. nominuoti muzikos autoriai – atvirai apie kūrybos užkulisius, DI iššūkius ir „Euroviziją“

19 vasario, 2026
Palikite komentarą Cancel Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

El. paštas

inekta@gmail.com

Pastaba
Mūsų Turinyje gali būti nuorodų į trečiųjų šalių turinį, trečiųjų šalių šaltinius, ar reklamos užsakovų turinį, už kurį mes neprisiimsime jokios atsakomybės. Nuoroda iš mūsų Turinio ar su Turiniu susijusių kitų Paslaugų į Trečiųjų šalių susietą turinį nereiškia, kad mes pritariame tokiam turiniui. Trečiųjų šalių tinklapiuose gali būti informacijos, su kuria mes nesutinkame, taip pat žalingos informacijos. Mes neteikiame jokių garantijų ar pareiškimų dėl Trečiųjų šalių susieto turinio. Už visą informaciją, kurią galite pasiekti per nuorodas į kitus tinklapius, atsako tik tie, kas pateikė tą turinį, ir jūs naršote ar naudojatės tokiu turiniu išimtinai savo rizika.
Nuorodos

lietuve.lt

 

© 2026 Žurnalas Lietuvė.
  • Apie mus
  • Reklama
  • Kontaktai

Įveskite aukščiau ir paspauskite Enter, kad ieškotumėte. Norėdami atšaukti, paspauskite Esc.