Pradinis / Šeima ir sveikata / Žinomi atlikėjai ir menininkai vienijasi dėl 10-mečio Ervino svajonės išgyti

Žinomi atlikėjai ir menininkai vienijasi dėl 10-mečio Ervino svajonės išgyti

Jau šį ketvirtadienį, kovo 29 dieną, Jonavoje vyks didžiulis labdaros renginys „Išpildykime Ervino svajonę KARTU!“, kurio tikslas surinkti kuo daugiau lėšų 10-mečio berniuko Ervino reabilitacijai Slovakijoje. Prie kilnios iniciatyvos prisijungė žinomi Lietuvos atlikėjai, kurie pasirodys koncerte, ir menininkai, paaukoję savo darbus aukcionui.

Ervinas – 10-metis berniukas, kuris dar prieš dvejus metus džiaugėsi vaikyste, gyveno visavertį gyvenimą, žaidė, svajojo, kol… vieną dieną pateko į avariją. Ji ir sugriovė jo visas svajones bei vaikystę. Apie šį įvykį jis prisimena tik tiek, kiek pasakojo tėvai, kuriuos Ervinas pradėjo pažinti tik praėjus keliems mėnesiams po avarijos. Iš komos berniukas pabudo tik po mėnesio, šiuo metu jis vis dar gydomas, jo laukia ilgas reabilitacijos periodas.

„Aš nekalbėjau, nevaikščiojau, nemokėjau valgyti, nepakėliau rankos, tačiau dabar jau pats galiu žengti kelis žingsnius, nenustoju pasakoti įvairių istorijų, bendrauti, juokinti bendraklasių, o jiems patinka vėžinti mane vežimėlyje“, – nepraranda vilties Ervinas.

Ervino istorija sujaudino daugybę žmonių. Visa Jonava laukė, kada jis pabus iš komos. Nors po mėnesio stebuklas ir įvyko, tačiau dalis kūno liko paralyžiuota. Tėvai rado kliniką Slovakijoje, kuri suteikė vilties, kad Ervinas gali susigrąžinti visavertį gyvenimą, tačiau tam reikalingas specialus gydymas. Neseniai Ervinas su tėveliais grįžo iš Slovakijos, dvi savaitės reabilitacijos jiems kainavo beveik 5500 Eur.

Šiuos pinigus jiems paaukojo geros valios žmonės. Šeima  yra nuoširdžiai dėkinga, tačiau norint, kad berniuko svajonė taptų realybe, reikalingi papildomi pinigai. Visos aukcione, už koncerto bilietus ir renginio metu surinktos lėšos bus skirtos Ervino reabilitacijai Slovakijoje.

Labdaros renginio programa:

Nuo 18 val. Jonavos kultūros centre esančioje Meno galerijoje vyks aukcionas, kuriame bus galimybė įsigyti menininkų dirbinių. Šiam aukcionui savo rankų darbo kūrinius paaukojo beveik 20 menininkų,  tarp jų žinoma medalių kūrėja Irina My-My iš Kauno, odos aksesuarus gaminanti vilnietė Vilma Statkuvienė, nuostabaus grožio lėles kurianti Olga Norvilienė iš Trakų, šilko gaminių meną puoselėjanti kaunietė Rasa Andrikienė bei kiti. Taip pat aukciono metu skambės klasikinės muzikos perlo Gabrielės Skromanaitės, kuri prieš kelias savaites gavo apdovanojimą iš LR prezidentės Dalios Grybauskaitės, vieno geriausių saksofonininkų Lietuvoje Juozo Kuraičio bei svečio iš Baltarusijos Dmitry Khilmano atliekami kūriniai.

Nuo 19 val. Didžiojoje Jonavos kultūros centro salėje numatomas koncertas. Savo muziką ir dainas dovanos Ramūno Difarto ir Aušros Difartės duetas, „Sare Roma“ lyderis Ištvanas Kvik, atlikėjas Deividas Bastys, kauniečių grupė „16Hz“, trio Algirdas Radzevičius (grupė „Patruliai“) su žmona Milisandra ir sūnumi Roku, grupės „Rondo“ siela Aleksandras-Fara, „TV pagalbos“ žurnalistė, laidų vedėja, atlikėja Gerda Žemaitė, TV projekto „X faktorius“ finalininkės Iveta Svilainytė bei merginų duetas „eMdžej“, „Lietuvos balso“ finalininkė Gabija Aleknavičiūtė, vaikų popchoras iš Kėdainių „Skambantis Perliukas“, Jonavos dainavimo studija VIVA bei daug kitų. Ugnies šou  „Viduramžių pasiuntiniai“ yra taip pat paruošę staigmeną vakaro svečiams.

Renginį ves charizmatiškų vedėjų ketvertas: Nijolė Pareigytė, Marius Jampolskis, Raimonda Jagminaitė ir Dainius Palivonas.

Šią akciją organizuoja Socialinių mokslų kolegijos gerumo iniciatyva „Šviesos maratonas“ kartu su Ervino labdaros ir paramos fondu. Prie renginio prisideda partneriai: Jonavos kultūros centras, neatlygintinai suteikiantis patalpas ir įrangą, „Ticketmarket“, kurie neima mokesčio už bilietų pardavimą, ir neseniai atsidaręs restoranas Jonavoje „V.A.U“.

Ervino labdaros ir paramos fondas

Įmonės kodas 304766736

Banko sąskaita LT027300010154440607, Swedbank

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top