Pradinis / Grožis ir mada / Netikėtai performanso dalyvėmis tapusios žinomos merginos pristatė paveikslais dekoruotus švarkelius

Netikėtai performanso dalyvėmis tapusios žinomos merginos pristatė paveikslais dekoruotus švarkelius

Dainininkės Viktorija Vaičaitė ir Ingrida Kazlauskaitė bei stilistė Viktorija Šaulytė, pakviestos į vakarą Kaune, „Renginių oazėje“, nė nenumanė tapsiančios mados performanso dalimi. Iš anksto nieko apie tai nenutuokusioms žinomoms merginoms smagų pokštą iškrėtė jų bičiulė, tapytoja ir vizažistė Gintė Ramutytė.

Skambant uždegančiai saksofonininko Juozo Kuraičio muzikai renginio vedėjas Dainius Martinaitis pakvietė garsųjį trio į sceną – dviem Viktorijoms bei Ingridai patikėta publikai pristatyti naujausius G. Ramutytės tapybos kūrinius, papuošusius džinsinius švarkelius.

Netikėtai modeliais tapusios merginos paveikslais dekoruotus drabužius matavosi tiesiog scenoje – jais dalijosi, keitėsi, apžiūrinėjo. Stebint performanso dalyves nė iš tolo nebuvo galima įtarti, kad jos ne tik nerepetavo prieš renginį, bet ir apie laukiantį pasirodymą nieko nežinojo.

„Visada buvau susijusi su įvairiomis meno formomis ir viduje nuolat kirba noras kurti. Tapytą tekstilę vertinu kaip paveikslą, kurį žmogus gali dėvėti. O kadangi mane visada žavėjo būtent moderniosios meno formos, ši mintis man ir šmaikšti, ir miela vienu metu. Nors tapyba dažniausiai atsiduria ant švarkų nugaros, tačiau ją dėvinčiųjų veiduose visada matau drąsą ir pasitikėjimą savimi. Iš tikrųjų tokioms asmenybėms ir skirti šie švarkai“, – sakė G. Ramutytė.

Naurimo Zavecko ir Loretos Kondratės nuotr.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top