Pradinis / Šeima ir sveikata / 10 dalykų, kuriais verta pasirūpinti prieš parsivežant naujagimį namo

10 dalykų, kuriais verta pasirūpinti prieš parsivežant naujagimį namo

Kai namuose atsiranda kūdikis, galite nustebti, kiek daug visko atsiranda kartu su mažuoju žmogumi. Kūdikio parsivežimas namo gali pavirsti nesibaigiančiu priemonių ir įrangos pirkimu. Nė nepastebėsite, kada jūsų spintos bus perpildytos žaislų ir sauskelnių, bet svarbu išlaikyti dėmesį tam, ko labiausiai reikia.

Pexels nuotr.

Kad nuspręstumėte, kas yra išties reikalinga ir svarbu turėti, galite kreiptis patarimo tų, kurie jau yra su tuo susidūrę anksčiau. Gali būti naudinga pažinoti ką nors, kas per pastaruosius metus turėjo kūdikį ir galėtų padėti jums su viskuo susitvarkyti.

Yra daugybė daiktų ir priemonių, reikalingų kūdikiams. Čia pateikiame dešimt svarbiausių, kuriuos verta turėti pasitinkant naują gyvybę namuose.

Daiktai saugumui

1. Automobilio kėdutė

Pirmas daiktas sąraše turėtų būti kokybiška automobilio kėdutė, kurioje naujagimį parsivešite iš ligoninės namo. Įsitikinkite, kad kūdikis aprengtas drabužiais, kurie nesudarytų papildomo sluoksnio tarp vaiko ir kėdutės, pvz., užtiesalai.

Įsitikinkite, kad diržai įtempti ir tvirtai laikosi.

2. Termometras

Parsivežę kūdikį namo galite imti nerimauti dėl kiekvienos smulkmenos. Pasikeitę mitybos įpročiai, bėganti nosis ar keistas išbėrimas? Pirmiausia naudinga patikrinti, ar kūdikis neturi temperatūros, todėl naudinga namuose turėti termometrą.

3. Saugios maudynės

Naudinga turėti kūdikio maudynių vonią arba atlošą, prilaikantį galvelę.

4. Kūdikio miegmaišis

Kūdikiai mėgsta miegoti tvirtai susukti. Miegmaišis suteiks šilumos ir saugumo pojūtį. Svarbu paguldyti kūdikį į lovytę taip, kad jis miegotų ant nugaros, aplink nebūtų pašalinių daiktų, o patalynė būtų minkšta.

5. Knygos

Kūdikiai neturi naudojimosi instrukcijos, todėl pravartu turėti knygų, kuriose rastumėte atsakymus į sau rūpimus klausimus. Be abejo, visada pravartu pasikonsultuoti su vaikų priežiūros specialistu.

6. Raminimo priemonės

Parsiveždami kūdikį į namus parsivežate ir naujų garsų, tarp jų ir kūdikio verksmą. Pirmaisiais kūdikio gyvenimo mėnesiais verksmas yra pagrindinė priemonė išreikšti savo poreikiams, todėl pasidomėkite, kokios gali būti skirtingos kūdikio verksmo priežastys.

Daiktai, palengvinantys jūsų gyvenimą

7. Sūpuoklės

Supama kėdutė arba kitas tam pritaikytas baldas galėtų suteikti vaikui teigiamų pojūčių ir padėti jums užmigdyti kūdikį.

8. Vystyklai

Pasirūpinkite turėti pakankamai vystyklų, prieš parsiveždami kūdikį namo. Galite rinktis iš vienkartinių ir daugkartinio naudojimo, pasirinkite jums tinkamas priemones. Dabar labai patogu Pampers ar kitų firmų vystyklų užsisakyti internetinėje parduotuvėje.

9. Drabužiai

Kūdikio aprengimas gali būti smagus užsiėmimas, tik svarbu nepamiršti, kad kūdikiai labai sparčiai auga, todėl neįsigykite per daug drabužių iškart. Daugelis vaikų net neturi progos vilkėti visų drabužių, kuriuos jiems nupirko tėvai.

10. Maitinimo pagalba

Nesvarbu, ar maitinsite krūtimi, ar buteliuku, parsivežus kūdikį namo, maitinimas taps vienu svarbiausių užsiėmimų. Priemonės, padėsiančios prilaikyti kūdikį maitinant ar padedančios atsirūgti, gali jums praversti.

PR

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top