Pradinis / Grožis ir mada / 2019 metų vestuvinių žiedų tendencijos

2019 metų vestuvinių žiedų tendencijos

Artėjant vestuvių sezonui susižadėjusių porų pečius slegia gausybė rūpesčių. Vienas pagrindinių – vestuvinių žiedų pasirinkimas. Tai nėra lengvas sprendimas: vestuvinis žiedas bus nešiojamas visą gyvenimą, todėl šis meilės simbolis turi būti ypatingas. Nors žiedai pasirenkami pagal individualius jaunųjų norus, dažnai atsižvelgiama ir į naujausias tendencijas. Juvelyrikos namų „Fashion Gold“ komanda pristato, kokios vestuvinių žiedų mados turėtų dominuoti šiemet.

Nesenstanti klasika

Nemaža dalis porų renkasi klasikinius vestuvinius žiedus. Tai saugus ir praktiškas sprendimas, nes klasikiniai juvelyrikos dirbiniai, kaip ir, pavyzdžiui, klasikiniai interjero elementai ar drabužiai, ilgai išlieka madingi. Paprastumą mėgstančios poros neretai renkasi tai, kas po daugelio metų atrodys lygiai taip pat patraukliai.

Klasikinius žiedus ypač dažnai renkasi vyrai. Kitaip nei moterys, kurios mėgsta įmantriau puoštus dirbinius, vyrai pirmenybę teikia paprastumui. Jie stengiasi išlaikyti santūrumą, vengia nešioti dėmesį atkreipiančius papuošalus. Todėl klasikinis vestuvinis žiedas – mėgstamas stipriosios lyties atstovų pasirinkimas.

Moderni klasika – ieškantiems netipinių sprendimų

Tiems, kam klasikinio stiliaus žiedai estetikos atžvilgiu atrodo pernelyg paprasti ar minimalistiniai, siūloma alternatyva – moderniais elementais puošti žiedai, išlaikantys klasikinę stilistiką. Jie gali būti dekoruojami ne tik brangakmeniais, bet ir įvairiomis faktūromis. Jomis puoštus žiedus pastaruoju metu pamėgo vyrai, o moterys vis dažniau renkasi žiedus su kuo didesne dirbinį puošiančia deimantine juostele.

Įvairūs papuošimai taip pat gali būti pritaikomi pagal individualius norus, nes dekoracijų pasirinkimas – itin didelis. Būsimi jaunavedžiai, nerandantys patinkančių gaminių papuošalais prekiaujančių parduotuvių pasiūloje, gali kreiptis į profesionalius juvelyrus (apie 80 proc. visų „Fashion Gold“ pateikiamų užsakymų yra individualūs): jie pagamins žiedus pagal išskirtinį užsakymą.

Estetinės variacijos paviršiaus faktūrų tema

Šilkinis matinis paviršius – įdomus faktūrinis sprendimas ieškantiems paprasto, tačiau originalaus žiedo. Matinis vestuvinis žiedas nėra blizgus ir kartu atrodo prabangiai, todėl puikiai tinka norintiems išskirtinio, bet akies nerėžiančio dizaino dirbinio. Vis dėlto verta atkreipti dėmesį, kad toks paviršius apsitrina šiek tiek greičiau (jis pradeda blizgėti po maždaug mėnesio), jeigu nėra tinkamai prižiūrimas. Tačiau dėl to nerimauti nereikėtų – vėliau žiedas atrodo taip pat patraukliai, atsiranda tik nedidelis blizgesys.

Taip pat galima rinktis stipriai matiniu paviršiumi pasižyminčius žiedus. Jie atrodo taip, lyg paviršius būtų suraižytas smulkia adata. Šio tipo puošyba išlieka nepakitusi ilgiau, iki 3 metų. Vis dėlto verta nepamiršti, kad visas faktūras prireikus galima atkurti.

Žiedo faktūra taip pat pasižymi įvairove. Formuojamos aukštoje temperatūroje, žiedo gamybos metu, yra itin ilgaamžės, o suformuotos tik pačiame paviršiuje estetines savybes paprastai išlaiko trumpiau. Juvelyrai gali suformuoti skirtingo gylio ir įvairiais raštais dekoruotus griovelius, skirtingus paviršius, pavyzdžiui, žiemos šerkšną primenančias faktūras. Poros gali derinti modernius akcentus ir savo originalias idėjas, kad vestuvinis žiedas būtų išties ypatingas.

Graviravimas pasirenkamas vis rečiau

Dar gana neseniai graviruoti žiedus buvo labai madinga. Ant dirbinio pasirenkamai išraižoma vestuvių data, jaunųjų inicialai, brangiausi žodžiai ar frazės, prasmingi simboliai ir dar daug kitų elementų. Mados keičiasi ir šiemet siūloma graviravimą pakeisti įvairiomis jau anksčiau aprašytomis faktūromis, kurios atrodo šiuolaikiškiau ir prašmatniau. Jei šis puošybos būdas jums atrodo priimtiniausias, galite apgalvoti naują idėją – įsigyti klasikinius žiedus be puošybos elementų ir vėliau, gimus vaikams, ant papuošalų išgraviruoti jų vardus.

Raudonasis auksas – populiarumo viršūnėje

Raudonasis, arba rausvasis, auksas buvo gana populiarus ir anksčiau, tačiau manoma, kad šiais metais tokios spalvos auksinis vestuvinis žiedas bus itin dažnas pasirinkimas. Tai šiuolaikiškas ir prabanga alsuojantis variantas nenorintiems įprastų geltonojo ar baltojo aukso žiedų. Be to, raudona spalva labai gražiai dera prie šviesaus arba rusvo odos atspalvio.

Vyriškų žiedų spalvų tendencijos kiek skiriasi. Šiemet pranašaujama pilkos ir juodos spalvų variacijų, pabrėžiančių vyriškumą ir solidumą, paklausa. Visgi rausva spalva vyriškuose žieduose neturėtų būti pamiršta. Tendencijomis besidomintys „Fashion Gold“ juvelyrai siūlo žiedus su raudonojo aukso vidine dalimi. Toks žiedas bus ypač stilingas ir derės prie partnerės dirbinio, tačiau kartu išliks vyriškas ir atrodys pakankamai santūriai.

Naujausios tendencijos iš tiesų gali padėti išsirinkti madingą, modernų ir patogų žiedą. Tačiau nereikėtų pamiršti, kad vestuvinis žiedas – meilės išraiškos simbolis, todėl jis turi atitikti ir jaunųjų vertybes, išskirtinumą ir individualumą. Žiedus nešios abu, todėl, jeigu kuriamas bendras dizainas, jie turi atitikti abiejų norus. Vis dėlto vyrai ir moterys skatinami rinktis skirtingos stilistikos žiedus – tokiu būdu patenkinti liks abu jaunavedžiai.

4 komentarai

  1. Dabar kiek žmonių tiek nuomonių apie vestuvinių žiedų madų tendencijas. Vieni nuo įprastinių – iki žiedų su piršto anspaudais. Bet kokiu atveju – tai aksesuaras visam gyvenimui, gal ne tiek svarbi jo juvelyrinė išraiška, kike pati žiedo simbolika.

  2. Pritariu, manau reikia rinktis tokį, kad su laiku jis neprarastų savo apipavidalinimo bei turėtų galimybę keisti dydį jei to laikui bėgant prireiktų. Aš labiau už klasikinius variantus su minimaliu dekoru, pvz http://www.sidabras925.lt/lt/167-auksiniai-vestuviniai-ziedai

  3. Man gražiausi žiedai yra tokie, kurie turi kažką simboliško ir žinomo tik patiems jaunavedžiams. Pvz.: kažką išgraviruoto. Tokios detalės sukuria jaukumą. O žiedą rinkčiausi kuklų, klasikinį, man tokie patys gražiausi.

  4. Mano tai vestuvinis žiedas buvo su deimantais, įsigijome šioje juvelyrinėje https://dote.lt/ziedai/ziedai-su-deimantais/, bet taip pat ir gravirome, nes sutinku, jog asmeniškumas labai subtilu ir būtina tokiam meilės simboliui

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top
%d bloggers like this: