Pradinis / Kinas, muzika, TV / 26-erių metų lietuvis valdo 6 verslus

26-erių metų lietuvis valdo 6 verslus

Antradienį LNK laidoje „Yra, kaip yra“ žinomi verslininkai atskleis, ar tikrai pirmas uždirbtas milijonas visuomet būna „nešvarus“. Vos 26-erių metų Ignas pasakos šiuo metu valdantis 6 verslus. Jau dabar vyras gali pasigirti, kad yra tikras milijonierius.

Ignas atskleidžia, kad jo kelias į sėkmę nebuvo lengvas – būdamas vos 15 metų jau dirbo baldų fabrike suvirintoju, o 17 metų įsidarbino pas Andrių Rimiškį projektų vadovu statybose. Vyras pasakoja, kad niekada nebijojo darbo ir visuomet stengėsi būti maksimalistu.

Tačiau Ignas pripažįsta, kad versle ne visada būdavo viskas paprasta – būta ir sunkių akimirkų, bankrotų ir net akistatų su teisėsauga. Verslininkas pasakoja, kad būdamas vos 19 metų sulaukė įtarimų iš Valstybinės mokesčių inspekcijos dėl pridėtinės vertės mokesčio slėpimo. Ignas sako, kad dabar visos šios istorijos yra praeityje.

Klaipėdietis pripažino mėgstąs prabangą ir gyvenąs taip, kaip nori. Vaikinas turi naują „Mercedes“ automobilį, kurio kaina 120 tūkst. eurų, be to, šis automobilis yra galingiausias „Mercedes“ Lietuvoje – nuvažiuoti 100 kilometrų kainuoja net 30 eurų. Igno laikrodžio kaina taip pat įspūdinga – kainuoja 40 tūkst. eurų. Ignas nevengia pasišvaistyti pinigais ir pramogaudamas, vyras prisimena, kad su draugais Ibizoje per savaitgalį išleido net 60 tūkst. eurų.

Laidoje taip pat dalyvaus Rimvydas Širvinskas-Makalius, kuris sako, kad kelias į sėkmę – sunkus ir daugelis net neįsivaizduoja, kiek daug verslininkai turi paaukoti, kad pasiektų savo tikslus.

Rimvydas prisimena, kad vos sukūręs verslą negalėjo pasigirti dideliais turtais, ne vienus metus vaikino atlyginimas siekė vos 1 tūkst. litų per mėnesį. Dabar Rimvydas teigia, kad gali sau leisti daug daugiau, tačiau nėra labai išlaidus, daugiausia pinigų išleidžia savo kelionėms.

Tačiau su verslininkų išsakytomis mintimis nesutinka Beata, ilgus metus dirbusi policijoje, kur jos alga – 424 eurai per mėnesį. Moteris pasakoja, kad išgyventi už tokią pinigų sumą nėra lengva, Beata nuolatos ieško pigesnių produktų, kuriuos galėtų įsigyti prekybos centruose.

Beata taip pat stengiasi papildomai užsidirbti pinigų – ji iš karoliukų gamina įvairias kompozicijas ir jas pardavinėja internete. Tačiau moteris atskleidžia, kad verslas jai sekasi ne per geriausiai, nes neturi patirties.

LNK nuotr.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top