Close Menu
  • Pradinis
  • Naujienos
    • Emigrantai – Lietuvos dalis
    • Ne didmiesčių gyvenimas
    • Aktyvios bendruomenės – Lietuvos stiprybė
    • Lietuvos jaunimas
    • Kultūra
    • Baltiški papročiai šiuolaikiniame pasaulyje
    • Mokslas ir švietimas
    • Karjera
    • Aktualijos
    • Teisė
  • Žmonės
  • Lietuviai svetur
  • Nuomonė
  • Laisvalaikis
    • Kūrybos podiumas
    • Kelionės
    • Kūrybos kampelis
    • Grožis ir mada
    • Kinas, muzika, TV
    • Renginiai, pramogos
    • Knygos
    • Sportas
    • Lietuvos kampeliai
    • Patarimai
  • Namai
    • Šeima ir sveikata
    • Laikas Sau
    • Mūsų augintiniai
    • Augalų pasaulis
    • Receptai
    • Interjeras
Facebook Instagram
Facebook Instagram
Žurnalas Lietuvė
  • Pradinis
  • Naujienos
    • Emigrantai – Lietuvos dalis
    • Ne didmiesčių gyvenimas
    • Aktyvios bendruomenės – Lietuvos stiprybė
    • Lietuvos jaunimas
    • Kultūra
    • Baltiški papročiai šiuolaikiniame pasaulyje
    • Mokslas ir švietimas
    • Karjera
    • Aktualijos
    • Teisė
  • Žmonės
  • Lietuviai svetur
  • Nuomonė
  • Laisvalaikis
    • Kūrybos podiumas
    • Kelionės
    • Kūrybos kampelis
    • Grožis ir mada
    • Kinas, muzika, TV
    • Renginiai, pramogos
    • Knygos
    • Sportas
    • Lietuvos kampeliai
    • Patarimai
  • Namai
    • Šeima ir sveikata
    • Laikas Sau
    • Mūsų augintiniai
    • Augalų pasaulis
    • Receptai
    • Interjeras
Žurnalas
Žurnalas Lietuvė
Žurnalas
Šiuo metu esate:Pradžia»Renginiai, pramogos»Įspūdingus koncertus surengęs G. Paškevičius dėkoja gerbėjams: „Kartu sukurtos akimirkos tapo mūsų visų gyvenimo dalimi“
Renginiai, pramogos

Įspūdingus koncertus surengęs G. Paškevičius dėkoja gerbėjams: „Kartu sukurtos akimirkos tapo mūsų visų gyvenimo dalimi“

Komentarų: 02 Min Skaityti
Facebook Twitter Pinterest Telegram LinkedIn Tumblr El. paštas Reddit
Dalintis
Facebook Twitter LinkedIn Pinterest WhatsApp El. paštas

Praėjusį penktadienį Lietuvos muzikos seras savo atvirumu ir nuoširdumu sudrebino Kauno „Žalgirio“ areną ir taip vainikavo savo koncertinį turą „Akimirka. Gyvenimas. Istorija“. Turo metu klaipėdiečiams, šiauliečiams, vilniečiams ir kauniečiams buvo pristatytas naujas atlikėjo albumas. Be to, visiems puikiai žinomos Gyčio Paškevičiaus dainos arenose skambėjo naujai, negirdėtai. Prie to prisidėjo kompozitorius Dainius Pulauskas.

„Šiam turui ruošėmės daugiau nei pusmetį – kartu su grupe valandų valandas praleidome ruošdamiesi ir įrašinėdami naują albumą. Nuoširdžiai dėkoju D. Pulauskui – jis sukūrė šio koncertinio turo dainų aranžuotes, todėl klausytojai turėjo galimybę išgirsti senas dainas, atliekamas kitaip. Atskirai noriu padėkoti dainų tekstų autorėms E. Drungytei ir J. Milišauskaitei“, – po pasirodymo Kaune sakė Gytis Paškevičius.

Atlikėjas negaili pagyrų visai grupei: „Scenoje pasirodžiau su tikrais profesionalais ir būtent jų dėka mes atlikome keturis įspūdingus pasirodymus arenose! Neužtenka žodžių, kad galėčiau išreikšti savo padėką D. Pulausko grupei ir kvartetui „Cappella’A“, svečiui saksofonininkui Petrui Vyšniauskui! Ir, žinoma, nuoširdžiai dėkoju gerbėjams, kurie dalyvavo mano koncertuose! Mes kartu sukūrėme akimirkas, kurios tapo mūsų visų gyvenimo dalimi, bei istorijas, kurias pasakosime savo draugams.“

Gyčio Paškevičiaus koncertinio turo „Akimirka. Gyvenimas. Istorija“ garso ir vaizdo kokybės dermė buvo sukurta priėmus dar niekur Lietuvoje nematytus, modernius ir įspūdingus sprendimus. Koncertams arenose buvo išrinkta profesionali garso ir apšvietimo įranga, kurią teikė įmonė „Combo“; garso režisierius Albertas Jankauskas. Net 7 tonas sveriančiu 300 kv. m ekranu rūpinosi „Video projektai“. Vaizdus kūrė žinomas Lietuvos kompozitorius, prodiuseris ir kino režisierius Žeraldas Povilaitis bei vizualizacijų specialistė Vesta; transliacijų ir vizualizacijų į ekranus režisierius Lukas Dapkus. Scenos dizainu ir scenografija rūpinosi Arvydas Buinauskas. Koncertus filmavo ir įamžino režisierius Darius Dapkus. Paskutinis turo pasirodymas Kaune filmuotas su 2 kilnojamomis televizijos studijomis (KTS) ir 16 kamerų.

Gytis Paškevičius dėkoja koncertinio turo organizatoriams „KAMANE Entertainment“ bei visai komandai, kuri įdėjo daug pastangų ir laiko, kad sukurtų įsimintinus koncertus žiūrovams.

Gyčio Paškevičiaus grupė, prisidėjusi prie naujo albumo „Akimirka. Gyvenimas. Istorija“ įrašymo: Dainius Pulauskas – aranžuotės ir klavišiniai, Raimondas Dauginas – klavišiniai, Tomas Varnagiris – gitara, Tadas Žukauskas – bosinė gitara, Linas Būda – mušamieji, Arkadijus Gotesmanas – perkusija, Valerijus Ramoška – trimitas, Laurynas Lapė – trimitas, Liutauras Janušaitis – saksofonas, klavišiniai, Valentas Marozas – trombonas, Albinas Gražulis – trombonas; kvartetas „Cappella’A“: Kristina Jatautaitė – pritariamasis vokalas, Rasa Serra – pritariamasis vokalas, Aušra Smičiūtė – pritariamasis vokalas, Mindaugas Putna – pritariamasis vokalas.

Organizatorių nuotr.

FacebookTweetPin
Dalintis. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Reddit WhatsApp Telegram El. paštas
Ankstesnis straipsnisKą reikia žinoti, jei gydytojo pagalbos prireikia naktį?
Kitas straipsnis 26-erių metų lietuvis valdo 6 verslus

Susiję straipsniai

RESPUBLIKINIS VAIKŲ IR JAUNIMO MADOS TEATRO FESTIVALIS„SKRYBĖLĖ 2026“ SUVIENIJO JAUNUOSIUS KŪRĖJUS KAUNE

16 birželio, 2026

Siaurukas kviečia į aštrių patirčių kelionę

5 birželio, 2026

Pasimatymas su tikrąja miesto dvasia: naujas maršrutas „Kaunas yra Kaunas“ kviečia tapti vietiniu

4 birželio, 2026
Palikite komentarą Cancel Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

El. paštas

inekta@gmail.com

Pastaba
Mūsų Turinyje gali būti nuorodų į trečiųjų šalių turinį, trečiųjų šalių šaltinius, ar reklamos užsakovų turinį, už kurį mes neprisiimsime jokios atsakomybės. Nuoroda iš mūsų Turinio ar su Turiniu susijusių kitų Paslaugų į Trečiųjų šalių susietą turinį nereiškia, kad mes pritariame tokiam turiniui. Trečiųjų šalių tinklapiuose gali būti informacijos, su kuria mes nesutinkame, taip pat žalingos informacijos. Mes neteikiame jokių garantijų ar pareiškimų dėl Trečiųjų šalių susieto turinio. Už visą informaciją, kurią galite pasiekti per nuorodas į kitus tinklapius, atsako tik tie, kas pateikė tą turinį, ir jūs naršote ar naudojatės tokiu turiniu išimtinai savo rizika.
Nuorodos

lietuve.lt

 

© 2026 Žurnalas Lietuvė.
  • Apie mus
  • Reklama
  • Kontaktai

Įveskite aukščiau ir paspauskite Enter, kad ieškotumėte. Norėdami atšaukti, paspauskite Esc.