Pradinis / Grožis ir mada / 6 papildomos priemonės, jei norite žvilgančių ir gražių plaukų

6 papildomos priemonės, jei norite žvilgančių ir gražių plaukų

Gražūs ir žvilgantys plaukai – kiekvieno žmogaus siekiamybė. Tačiau išlaikyti tokius plaukus nėra taip lengva, kaip gali atrodyti. Tam reikia tinkamų priemonių, laiko bei pastangų, nes kitu atveju plaukai greičiau išvarginami, išsausėja ir neatrodo taip gražiai, kaip norėtųsi. Tad šiame straipsnyje mes supažindinsime jus su net 6 plaukų priežiūros priemonėmis, kurias galite naudoti ir kurių (jei jos pasirinktos tinkamai) poveikis plaukams bus teigiamas. Tad štai, ką naudoti, kad plaukai žvilgėtų ir būtų gražūs!

Plaukų kaukės

Nors apie veido kaukes žinome tikrai daug, plaukų kaukės nėra tiek plačiai aprašytos ir apkalbėtos. Tačiau kaukės plaukams veikia panašiu principu kaip veido odą drėkinančios kaukės – gerina plaukų būklę. Kai kur šie produktai net kategorizuojami kaip gilūs kondicionieriai arba intensyvūs plaukų kondicionieriai.

Kuo kaukė lenkia įprastą kondicionierių? Tuo, kad joje ingredientai yra daug labiau koncentruoti ir, kadangi kaukę ant plaukų paliekate ilgiau, daugiau medžiagų įsigeria į juos. Daugumą kondicionierių reikia išplauti iš karto.

Plaukų kaukę net galite pasigaminti namų sąlygomis, tačiau dažnai daug paprasčiau įsigyti kokybišką produktą tiesiog internetu. Plaukų kaukė turėtų pridėti žvilgesio, suminkštinti plaukus, sudrėkinti juos, sumažinti niežėjimą, sustiprinti plaukus ir teikti dar daug kitų naudų.

Purškalas plaukams

Priklausomai nuo to, kokius produktus naudojate, purškalas plaukams gali padėti jūsų plaukams atrodyti sveikesniems. Jeigu pasirenkate purškalą, kurį sudaro sveiki ir natūralūs ingredientai, tuomet plaukas turėtų išlikti švelnus ir minkštas, o tai leidžia išvengti tokių problemų kaip lūžinėjimas ar šiaušimasis. Jeigu purškale yra daug chemikalų, tuomet plaukui gali būti ir pakenkta, tačiau, jeigu sudėtis natūrali, gausite tik dar daugiau naudos.

Aliejus arba eliksyras plaukams

Plaukų aliejus yra universali priemonė, skirta plaukų grožiui puoselėti. Kai kuriais atvejais naudoti galima net ir kokosų aliejų, kuris dažnas maisto produktų ar net odos drėkinimo priemonių gamyboje.

Tačiau plaukų aliejus dažniausiai yra skirtas tam, kad sumažintų plovimų ciklų poveikį jūsų plaukams. Plovimas, modeliavimas ir dažymas vargina plaukus ir gali truputėlį juos pažeisti, todėl reikia priemonių, kurios leistų jiems atsigauti. Dauguma aliejų plaukams pašalina dalį baltymų iš plaukų bei skalpo. Tai apsaugo juos nuo pažeidimų.

Aliejų bei eliksyrų plaukams puikiomis kainomis galite rasti Varle.lt svetainėje.

Serumas

Serumas plaukams padengia plauko paviršių. Dažniausiai serumas gaminamas iš silikoninio pagrindo, o silikonas gali padengti plauką ir prie jo prisitvirtinti.

Serumai gali būti įvairių tipų ir atlikti skirtingas funkcijas. Vienas plaukų serumas gali pridėti žvilgesio arba tiesinti plaukus, o kiti receptai saugo nuo pažeidimų.

Viena iš pagrindinių plaukų serumo naudų – plaukų drėkinimas. Išsausėję plaukai atrodo pažeisti ir pavargę. Viena priemonė paprastai visos problemos neišsprendžia, tad serumas gali būti kompleksinio sprendimo dalimi. Serumu ištepti plaukai taip pat tiek nesipina, yra švelnesni ir labiau blizga. Serumą patariama naudoti ir garbanotiems žmonėms.

Difuzorius

Nors difuzoriai yra skirti garbanotiems plaukams, jų nauda tokia didelė, kad negalime jų čia nepaminėti.

Vietoje įprasto džiovintuvo naudojant difuzorių plaukai mažiau alinami. Šie įtaisai nežaloja plauko tekstūros ir sukelia žymiai mažesnę riziką pažeisti garbanas karščiu.

Difuzorius gali būti suderinamas su daugybe specialių plaukų priežiūros priemonių, norint gauti maksimalią naudą ir turėti gražias, išpuoselėtas garbanas.

Šilko arba satino patalynė

O jeigu tiksliau, tai turėtų būti pagalvės užvalkalas. Šilkas yra naudingas visų tipų plaukams, ypač garbanoms. Dėl ypatingos audinio specifikos šilkas labai gerai ventiliuoja ir nesugeria dulkių bei kitų kenksmingų dalelių, dėl to miegoti yra smagiau, komfortiškiau ir naudingiau.

Tačiau šilkiniai pagalvių užvalkalai yra brangoki, lyginant su įprastais. Panašų, nors kiek kuklesnį poveikį turi satininiai užvalkalai, kurių kaina ne tokia didelė.

PR

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top